Reportáže

(26.4.2014)

Kahnawake Rapids–Green Gaels 5:2

Ve finálovém utkání mezi dvěma týmy z amerického kontinentu se vítězi jedenadvacátého ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského stali Kahnawake Rapids. Během prvních dvou třetin padnul jediný gól. Rozhodovalo se v poslední periodě, během níž Irokézové vystříleli konečný výsledek 5:2. více

|   Sekce: Reportáže

(26.4.2014)

LC Custodes–Megamen 5:2

LC Custodes potěšili své fanoušky bronzem. Domácí mužstvo odehrálo s Megamen skvělé utkání a soupeře, který třikrát doplatil na tresty svých hráčů, přehrál výsledkem 5:2. více

(26.4.2014)

Vienna Monarchs–Pioneers 1:6

Pro Pioneers nebyl rakouský tým velkou překážkou . Vysokou výhrou 6:1 završili své účinkování na turnaji a umístili se na páté příčce. více

(26.4.2014)

Green Gaels–Megamen 3:2

Druhé semifinále nakonec rozhodnul jediný gól. Green Gaels i přes množství trestů zvítězili nad americkým soupeřem 3:2. Večer je čeká souboj o zlato s Irokézy, zatímco Megamen změří síly s domácím Radotínem. více

(26.4.2014)

Kahnawake Rapids–LC Custodes 7:3

Ze začátku to vypadalo, že LC Custodes Irokézům cestu do finále zkomplikují mnohem víc, ale nakonec Rapids zvládli vytvořit čtyřgólový náskok a přes domácí tým postupují do boje o titul. více

(26.4.2014)

Turku Titans–SK Lacrosse Jižní Město 2:6

Chvíli se zdálo, že by Turku Titans mohli překvapit, ale ve druhé půlce už Jižní Město plně ukázalo svoji převahu a nad finským celkem zvítězili v zápase o sedmé místo v poměru 6 ku 4. více

(26.4.2014)

LimeGreen Riggers–London Knights 4:2

Jedenácté místo urvali Riggers. Irský tým v gólově chudém zápasu udolal London Knights 4:2. více

(26.4.2014)

Bats Bratislava– Bundeswehr Lacrosse 5:2

V souboji o třinácté místo si to rozdali bratislavští Bats s Bundeswehr Lacrosse. Slovenský tým se nakonec radoval z vítězství 5:2. více

(26.4.2014)

TJ Malešice–Deutschland Adler 6:3

Souboj o patnácté místo vyhrály Malešice. Český tým porazil Deutschland Adler 6:3. více

(26.4.2014)

Glasgow Clydesiders–LCC Wolves 8:3

Radotínští Wolves nestačili na Clydesiders Glasgow a prohráli 3:8. více

(26.4.2014)

SK Lacrosse Jižní Město–Pioneers 11:6

V souboji poražených čtvrtfinalistů na sebe narazilo Jižní Město a Pioneers. Z gólové přestřelky vyšli jako vítězové kanadští hráči, kteří vyhráli 11:6. více

(26.4.2014)

Turku Titans–Vienna Monarchs 4:5

Dramatický souboj mezi Monarch a Titans vyhrál tým z Vídně. O těsném vítězství 5:4 rozhodl Hauer minutu a půl před koncem. více