E: Bundeswehr Lacrosse–Turku Titans 6:4

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / E: Bundeswehr Lacrosse–Turku Titans 6:4

23.4.2014

V utkání mezi finským a německým týmem měl mírnou převahu tým Bundeswehr a odnesl si vítězství 6:4.

Zatímco první dvě branky přišly poměrně rychle – za Finy se trefil Miller a vzápětí na druhé straně odpověděl Broz – zbytek první půlky byl téměř bezgólový. Šance na obou stranách kontrolovali gólmani. Teprve minutu před koncem poločasu se mezi betony Fuchse trefil Jalvanti a Titans vedli 2:1.

V první minutě druhé části vyrovnal Broz střelou zdálky z ostrého úhlu. O minutu později už Němci zásluhou Wunderlicha vedli.

V sedmé minutě Hyytiäinen z letu přehodil gólmana a vyrovnal, ale krátce nato dostal Broz nahrávku před bránu a tým Bundewehr šel opět do vedení 4:3

Během přesilovky po vyloučení Pauliho Uusitala signalizoval rozhodčí další trest a výhodu pro německý tým. Přesile 6 na 4 Titans dlouho odolávat nezvládli a Schröder si připsal vítězný gól.

Ve dvanácté minutě vstřelil kontaktní gól na 5:4 Raittila a dvě minuty před koncem mohl vyrovnat Helminen, když přesprintoval hřiště až před soupeřovu bránu, ale zakončit se mu nepodařilo.

Wunderlich jen upravil skóre na konečných 6:4 pro Bundeswehr.