(28) X4: (C4) Landsharks – (D3) Oxygen Lacrosse Riggers 5:2

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (28) X4: (C4) Landsharks – (D3) Oxygen Lacrosse Riggers 5:2

27.4.2012

Riggers přehráli Landsharks 5:2 a postupují tak do bojů o deváté místo. Landsharks skórovali poprvé až po půlce druhého poločasu, kdy už měl jejich soupeř nahráno pět gólů. Několik vteřin před koncem dal ještě z přesilovky gól Petr Bek, ale to na vítezství Riggers nic nezměnilo.

Zápis/Statistiky | Video

Síť se poprvé rozvlnila už po patnácti vteřinách hry a Riggers šli do vedení po střele Pattersona. Týmu Landsharks se nepodařilo vyrovnat ani při třiminutové přesilovce po vyloučení Gibsona. Při té se naopak trefil MacDonald. Ve dvanácté minutě zvýšil při signalizované výhodě Greenaway a Landsharks si vybrali oddechový čas.

Převaha Riggers vydržela až do konce poločasu a padesát sekund před koncem upravil na 4:0 opět Greenaway.

Na gól se ve druhé půli čekalo osm minut, potom dovršil hattrick Cole Greenaway. Chvíli nato se poprvé radovali Landsharks, když se trefil Thonissen. Riggers ale dramatizaci zápasu nedopustili a teprve pár vteřin před koncem dal Petr Bek z přesilovky gól cti na 5:2.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému