(4) D: Dublin Riggers – Old Dogs Plzeň 6:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (4) D: Dublin Riggers – Old Dogs Plzeň 6:0

25.4.2012

Dublin Riggers si připsali první tři body. V jejich úvodním zápase na turnaji porazili Old Dogs Plzeň jednoznačně 6:0.

Zápis/Statistiky | Video

Plzeň dokázala s irským týmem držet tempo pouhých pět minut, poté už naplno dominovali Riggers. Ti poprvé překonali německého gólmana ve službách Plzně Klause v šesté minutě a od té doby už se hrálo především před brankou Západočechů.

Svůj náskok Irové ještě do přestávky navýšili na 4:0. Parádní byla hlavně trefa Gibsona, který pěkně obešel obránce a jednou rukou zamířil přesně k levé tyči plzeňské branky.

Ve druhé části už se Riggers nikam příliš nehnali a kontrolovali si čtyřbrankový náskok. Plzeň se moc na dostřel irské branky nedostávala. A když už si nějakou šanci vypracovala, zasáhl dobře chytající gólman Cregan.

Do konce utkání naopak ještě Riggers svůj náskok zvýšili a radují se z vítězství 6:0.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému