(56) O 5. místo: Pioneers–Love You to Death 7:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (56) O 5. místo: Pioneers–Love You to Death 7:1

27.4.2013

Mač o páté místo měl od začátku do konce jednoznačný průběh. Pioneers porazili Love You to Death suverénně 7:1.

Zápis/Statistiky | Video

Hráči Love You to Death začali zápas tříminutovým trestem během kterého skóroval Waddington. Na konci přesilovky dostal Jarvis míček od Drumma přímo před bránu a vyrovnal.

Další třiminutové vyloučení LYTD trestal Johnson, a když už byli hráči v růžových dresech v plném počtu, zvýšil náskok Pioneers na 3:1 Keith. Ve čtrnácté minutě v další přesilovce Pioneers nebezpečně střílel Max Bieber, ale gólman střelu kryl. Na další pokus Johnsona už zareagovat nestačil. V posledních sekundách završil triumf Pionýrů Wilson gólem do šaten na 5:1.

Ve druhé periodě si hned v úvodu oba týmy postupně zahráli přesilovku. Zatímco tým Love You to Death tu svoji promarnil, Pioneers početní výhody využili. Branku střílel Waddington. Yee poslal v sedmé minutě nízkou střelu a přidal sedmý gól Pionýrů.

Ke druhé brance nepomohly Love You to Death ani další v součtu čtyři přesilovkové minuty, a Pioneers tak letos berou pátou příčku za stavu 7:1.