TJ Malešice–Deutschland Adler 6:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / TJ Malešice–Deutschland Adler 6:3

26.4.2014

Souboj o patnácté místo vyhrály Malešice. Český tým porazil Deutschland Adler 6:3.

Skóre utkání otevřel už po dvaceti vteřinách hry Adam Podroužek. Ten dostal přihrávku na střed, obtočil se kolem obránce a propálil gólmana. Na něj navázal Ondřej Podroužek, jenž byl na konci rychlé kombinace a střelou z pravé strany skóroval.

Poté se dvakrát za sebou trefil Beran. Nejprve ve čtvrté minutě střelou z levé strany využil přesilovou hru, o čtyři minuty později pak před brankou naznačil zakončení zadovkou, ještě obešel gólmana a zasunul od odkryté sítě.

Německý tým dokázal ještě do přestávky dvěma góly snížit stav utkání na 2:4. V 11. minutě zakončil pohlednou kombinaci Wächter a o dvě minuty později se po závaru před brankou prosadil i Witmer.

Tři minuty po změně stran snížil už na rozdíl jediného gólu Merjasch, Malešice však žádné drama nepřipustily. Deset minut před koncem Adamiec přihrál před branku nehlídanému Kopfsteinovi a ten pohotovou střelou mířil přesně. Gólový účet zápasu pak uzavřel ve 26. minutě Tolar. Malešice tedy zvítězily 6:3 a zajistily si patnáctou příčku.