Reportáže

(28.4.2012)

(48) Finále: Megamen Boston – LCC Radotín 11:5

Domácí LCC Radotín ve finále nestačili na tým Megamen Boston. Bostonští hru od druhé třetiny naprosto ovládli a vyhráli s přehledem 11:5, čímž se stali absolutním vítězem letošního Memoriálu Aleše Hřebeského, a to již potřetí! více

|   Sekce: Reportáže

(28.4.2012)

(47) o 3. místo: SK Lacrosse Jižní Město – Nova Scotia Privateers 7:8 po sam. nájezdech

O memoriálový bronz se poprali hráči Jižního Města s Nova Scotia Privateers. Jižní Město už málem začínalo slavit, když minutu před koncem zápasu vedli 7:6. Privateers ale odvolali brankáře a v šesti se jim podařilo vyrovnat. O vítězi rozhodly samostatné nájezdy a při těch se lépe dařilo střelcům z Kanady, kteří se trefili dvakrát proti jedné trefě Jižního Města. Nova Scotia Privateers tak přece jen vybojovali místo na bedně. více

(28.4.2012)

(46) o 5. místo: (winE1) Green Gaels – (winE2) Slavia Praha 6:1

Překvapení se nekonalo. Souboj o páté místo ovládli kanadští Green Gaels, kteří porazili pražskou Slavii 6:1. více

(28.4.2012)

(45) SF2: (winQF2) LCC Radotín – (winQF4) Nova Scotia Privateers 5:4

LCC Radotín je ve finále! Domácí v semifinále po dramatické bitvě porazili tým Nova Scotia Privateers 5:4 a v souboji o první místo změří síly s Megamen Boston. více

(28.4.2012)

(44) SF1: (winQF1) SK Lacrosse Jižní Město – (winQF3) Megamen Boston 2:6

Prvním finalistou memoriálu je tým Megamen Boston. Američané v semifinále otočili zápas s Jižním Městem a vyhráli 6:2. O celkový triumf si to Megameni rozdají s lepším z dvojice LCC Radotín – Nova Scotia Privateers. více

(28.4.2012)

(43) o 7. místo: (losE1) Bratislava Bats – (losE2) London Knights 3:4

Sedmé místo obsadil anglický tým London Knights. Vyrovnanou bitvu s Bratislava Bats musely rozhodnout až samostatné nájezdy, po nichž se „Rytíři“ radují z vítězství 4:3. více

(28.4.2012)

(42) o 9. místo: (winY1) Malešice – (winY2) Salt Shakerz 6:1

Deváté místo vybojovaly Malešice. Pražané si v klidu poradili s ospale působícím týmem Salt Shakerz a Američany porazili 6:1. více

(28.4.2012)

(41) o 13. místo: (winZ1) Turku Titans – (winZ2) Vienna Cherokees 4:3 po sam. nájezdech

O 13. místo bojovaly týmy, které dnes ráno ve svých zápasech zvítězily. V prvním půli měli navrch Cherokees, ale po poločase se Titans sebrali a vydřeli v běžné hrací době stav 3:3. O vítězi tak rozhodl Sedlákův gól, který byl jediný při samostatných nájezdech. Turku Titans se umístili na 13. příčce, Vienna Cherokees se museli spokojot se 14. místem. více

(28.4.2012)

(40) o 15. místo: (losZ1) LC Old Dogs Plzeň – (losZ2) Landsharks 0:7

V utkání mezi nejslabšími týmy turnaje dominovali Landsharks, kteří nedali Plzni šanci, v závěru první půlky nastříleli pět branek a nakonec pokořili LC Old Dogs Plzeň 7:0. více

(28.4.2012)

(39) o 11. místo: (losY1) German Gents – (losY2) Oxygen Lacrosse Riggers 2:0

Během mače o jedenácté místo se branková síť zavlnila jen dvakrát. V obou případech šlo o síť za zády Cregana, proto vyšli ze zápasu vítězně German Gents, kteří přece jen na hřišti měli převahu. více

(28.4.2012)

(38) Z2: (losX2) Vienna Cherokees – (losX4) Landsharks 9:2

Druhý střet týmů neúspěšných v základních skupinách byl mezi Vienna Cherokees a Landsharks. Rakušané roznesli nováčka turnaje 9:2 a zahrají si o 13. místo s Turku Titans. Landsharks se pokusí vyhnout poslednímu místu na turnaji v zápase proti LC Old Dogs Plzeň. více

(28.4.2012)

(37) Z1: (losX1) Turku Titans – (losX3) LC Old Dogs Plzeň 3:1

Souboj týmů, kterým se dosud na turnaji nezadařilo, vyhráli přesvědčivě Turku Titans. Soupeře z Plzně přehráli 3:1, a můžou tak v poledne bojovat o třinácté místo s vítězi zápasu Vienna Cherokees – Landsharks. více