Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2016 / O 11. místo/11th Place Game: Istanbul Sultans – Bats Bratislava 5:6 po s. nájezdech

23.4.2016

Vyrovnaný zápas,který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Takový byl duel o 11.místo, které pro sebe nakonec získal šťastnější tým Bats Bratislava. Právě slovenský tým musel po většinu utkání dotahovat nepříznivý stav. Vyrovnáním tři a půl minuty před koncem se mu to podařilo. V dovednostní soutěži pak Bratislavští brali výhru, neboť proměnili všechny nájezdy. Naopak Sultáni jedenkrát zaváhali.

Zápis/statistiky

Ve 2. minutě pláchl bratislavský Hříbal a své sólo Následně Istanbulští otočili stav po brankách Shirese a Millera. Kolem ruku tureckého brankáře se však podařilo vyrovnat Englišovi. Tentýž hráč poté prostřelil gólmana Sultánů střelou z uctivé vzdálenosti. O chvíli později Miller vysunul Shirese, který proměnil střelou mezi nohy.

Vyrovnaný duel pokračoval. Misky vah na slovenskou stranu převážil Patzko, opět ale vyrovnal Raiche. Poté Turci neproměnili dva úniky, které vychytal slovenský brankář. Ten přesto kapituloval po střele Ironse.

Vyrovnání zařídil bratislavskému týmu Mareček, který proměnil samostatný únik. Po nerozhodném výsledku dospěl zápas do samostatných nájezdů. Zatímco slovenští hráči proměnili všechny nájezdy, istanbulský Klein zaváhal, čímž přisoudil jedenácté místo bratislavským Netopýrům.

Sekce: 2016   |   Tisk   |   Poslat článek známému