Program

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 20. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 20TH
(1)        9.00      E: Bundeswehr Lacrosse (GER) – Glasgow Clydesiders (SCO)
(2)        9.50      B: Green Gaels (CAN) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(3)        10.40    D: Vienna Monarchs (AUT) – Chocolax (SUI)
(4)        11.30    F: London Knights (ENG) – Deutschland Adler (GER)
(5)        12.20    E: Nova Scotia Privateers (CAN) – Glasgow Clydesiders (SCO)
(6)        13.10    C: TJ Malešice CZE) – Bats Bratislava (SVK)
(7)        14.00    G: Riggers (IRL) – Team Alberta (CAN)
(8)        14.50    A: Pioneers (CAN) – Polish Eagles (POL)
(9)        15.40    D: Megamen (USA) – Chocolax (SUI)
(10)      16.30    B: Green Gaels (CAN) – Turku Titans (FIN)
(11)      17.20    C: Goldstar Tel Aviv (ISR) – Bats Bratislava (SVK)
(12)      18.10    F: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – Deutschland Adler (GER)
            19.00    Opening ceremony
(13)      19.40    G: Custodes (CZE) – Team Alberta (CAN)
(14)      20.30    A: Pioneers (CAN) – Istanbul Sultans (TUR)
(15)      21.20    D: Megamen (USA) – Vienna Monarchs (AUT)

ČTVRTEK 21. DUBNA/THURSDAY APRIL 21ST
(16)      8.00      B: Turku Titans (FIN) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(17)      8.50      C: Goldstar Tel Aviv (ISR) – TJ Malešice (CZE)
(18)      9.40      A: Istanbul Sultans (TUR) – Polish Eagles (POL)
(19)      10.30    E: Bundeswehr Lacrosse (GER) – Nova Scotia Privateers (CAN)
(20)      11.20    G: Custodes (CZE) – Riggers (IRL)
(21)      12.10    F: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – London Knights (ENG)
(22)      13.00    EF1: Istantbul Sultans – TJ Malešice
Play-off system(23)      13.50    EF2: Pioneers – Turku Titans
(24)      14.40    EF3: Green Gaels – Vienna Monarch
(25)      15.30    EF4: Goldstar Tel Aviv – Nova Scotia Privateers
(26)      16.20    Y1: Dublin Riggers – Polish Eagles
(27)      17.10    Y2: Chocolax – Helan Gar Lacrosse
(28)      18.00    EF5: Megamen – Deutschlend Adler
(29)      18.50    EF6: Glasgow Clydesiders – LCC Custodes
(30)      19.40    EF7: SK Lacrosse Jižní Město – London Knights
(31)      20.30    EF8: Team Alberta – Bats Bratislava
(32)      21.20    Z: Bundeswehr Lacrosse – Helan Går Lacrosse

PÁTEK 22. DUBNA/FRIDAY APRIL 22ND
(33)      8.00      LQF1: Istanbul Sultans – Glasgow Clydesiders
(34)      8.50      LQF2: Vienna Monarchs – London Knights
(35)      9.40      LQF3: Goldstar Tel Aviv – Bats Bratislava
(36)      10.30    LQF4: Deutschlend Adler – Pioneers
(37)      11.20    Z: Helan Går Lacrosse – Dublin Riggers
(38)      12.10    X1: Clasgow Clydesiders – London Knights
(39)      13.00    W1: Istanbul Sultans – Vienna Monarchs
Play-out system(40)      13.50    W2: Bats Bratislava – Pioneers
(41)      14.40    QF1: TJ Malešice – LCC Custodes
(42)      15.30    QF2: Nova Scotia Privateers – Team Alberta
(43)      16.20    QF3: Green Gaels – SK Lacrosse Jižní Město
(44)      17.10    QF4: Megamen – Turku Titans
            18.00    Children’s Camp
            19.00    Lacrosse Gala
            20.00    All Stars Game: Europe – North America

SOBOTA 23. DUBNA/SATURDAY APRIL 23RD
(45)      8.00      O 20. místo/20th Place Game: Polish Eagles – Chocolax
(46)      8.45      Z: Bundeswehr Lacrosse – Dublin Riggers
(47)      9.30      X2: Goldstar Tel Aviv – Deutschlend Adler
(48)      10.15    V1: TJ Malešice – Sk Lacrosse Jižní Město
(49)      11.00    V2: Nova Scotia Privateers – Megamen
(50)      11.50    O 15. místo/15th Place Game: London Knights – Deutschlend Adler
(51)      12.40    O 13. místo/13th Place Game: Glasgow Clydesiders – Goldstar Tel Aviv
(52)      13.30    O 11. místo/11th Place Game: Istanbul Sultans – Bats Bratislava
(53)      14.20    O 9. místo/9th Place Game: Vienna Monarchs – Pioneers
(54)      15.10    O 7. místo/7th Place Game: SK Lacrosse Jižní Město – Nova Scotia Privateers
(55)      16.00    SF1: LCC Custodes – Green Gaels
(56)      17.00    SF2: Team Alberta – Turku Titans
(57)      17.50    O 5. místo/5th Place Game: TJ Malešice – Megamen
            18.40    Exhibition Game
(58)      19.10    O 3. místo/3rd Place Game: Green Gaels – Turku Titans
(59)      20.00    Finále/Final Game: LCC Custodes – Team Alberta
                        Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
                        Party


 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.