2017

(30.4.2017)

Vítězem letošního Memoriálu jsou domácí Custodes

Custodes přehráli v letošním finále s přehledem tým Glasgow Clydesiders a po třech ročnících, kdy dominovaly zámořské týmy, zůstává ceněná trofej v Radotíně. více

Autor: Ondřej Mika   |   Sekce: 2017

(29.4.2017)

(59) Finále/Final Game: LC Custodes – Glasgow Clydesiders 15:7

Jednoznačná záležitost. Tak by se dalo charakterizovat finálové utkání mezi domácími radotínskými Custodes a skotskými Glasgow Clydesiders. Základ drtivé výhry položili Pražané již v první třetině, kterou vyhráli o devět branek. I výrazné zlepšení Skotů však na drama nestačilo a za mohutné podpory publika dokráčeli po čtyřech letech Custodes k prvnímu místu. více

|   Sekce: 2017

(29.4.2017)

(58) O 3. místo/3rd Place Game: Pioneers – Turku Titans 6:4

Třetí místo na 24. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského vybojovali hráči Pioneers. Kanadský tým si v souboji dvou poražených semifinalistů poradil s Turku Titans a finský celek porazil 6:4. více

(29.4.2017)

(57) O 5. místo/5th Place Game: Alberta Warriors – Megamen 1:5

Překvapením skončil zápas o 5. místo. Loňský vítěz z Alberty v něm nestačil na bostonské Megameny a zpackaný první poločas již napravit nedokázal. Megameni zvítězili 5:1 a odsunuli obhájce vítězství až na 6. místo. více

(29.4.2017)

(56) O 7. místo/7th Place Game: Goldstar Tel Aviv – SK Lacrosse Jižní Město 10:4

Ani druhý český tým v souboji o umístění neuspěl. Hráči Jižního Města schytali debakl od izraelského Goldstaru Tel Aviv, kterému podlehli 4:10. V letošním Memoriálu Aleše Hřebeského se tak museli spokojit s konečným 8. místem. více

(29.4.2017)

(55) O 9. místo/9th Place Game: Green Gaels – Bundeswehr Lacrosse 6:4

Zápas dvou rozdílných poločasů, přesně takový byl souboj mezi kanadskými Green Gaels a německým týmem Bundeswehr Lacross. Zatímco v první půli si Green Gaels vybudovali bytelný šestibrankový náskok, v tom druhém stříleli branky pouze Němci. Zvrátit skóre se jim ale nepodařilo. více

(29.4.2017)

(54) O 11. místo/11th Place Game: Istanbul Sultans – Vienna Monarchs 3:8

Jasný průběh mělo také další utkání o konečné umístění. Vídeňští Monarchs měli zápas od úvodních minut pod kontrolou a jejich soupeř, istanbulští Sultáni, se nadechli snad jen v druhé části druhé půle. Nepříznivý výsledek 0:6 se jim sice podařilo o tři branky stáhnout, na zvrat v utkání už ale sílu neměli a zápas o jedenácté místo prohráli. více

(29.4.2017)

(53) O 13. místo/13th Place Game: Nova Scotia Privateers – TJ Malešice 8:2

V souboji o třinácté místo hráči Malešic nestačili na Privateers, kterým podlehli vysokým rozdílem 2:8. O zápase prakticky rozhodl úvod utkání, ve kterém Privateers vstřelili tři rychlé branky. Nabytý náskok si Kanaďané s přehledem udržovali, v závěru přidali do sítě jednoho ze tří českých zástupců další branky a s přehledem si dokráčeli pro třinácté místo. více

(29.4.2017)

(52) O 15. místo/15th Place Game: Helan Gar Lacrosse – Adler Lacrosse 9:5

Zápas o 15. místo patřil švédskému Helan Garu, který v úvodu sice prohrával, následně ale sedmi přesnými zásahy otočil skóre a po zkušeně odehraném závěru slavil výhru 9:5. více

(29.4.2017)

(51) V2: Megamen – SK Lacrosse Jižní Město 11:1

Megamen si zahrají o celkové páté místo v turnaji. Rozhodli o tom přesvědčivým vítězstvím nad Jižním Městem, které deklasovali 11:1. více

(29.4.2017)

(50) V1: Goldstar Tel Aviv – Alberta Warriors 4:5

V atraktivním a dramatickém souboji dvou poražených čtvrtfinalistů mezi Goldstar Tel Aviv a Albertou Warriors byli úspěšnější Kanaďané. Alberta rozhodla vyrovnaný duel až v samotném závěru a připsala si vítězství 5:4, díky němuž postoupila do utkání o konečné páté místo. více

(29.4.2017)

(49) X2: Adler Lacrosse – TJ Malešice 6:12

Malešice si na Memoriálu Aleše Hřebeského zahrají o konečné třinácté místo. Rozhodly o tom v duelu s německými Adler Lacrosse, které v gólově bohaté bitvě porazily 12:6. Od 14:30 čeká Pražany poslední zápas na turnaji proti kanadským Nova Scotia Privateers. více