(57) O 5. místo/5th Place Game: Alberta Warriors – Megamen 1:5

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2017 / (57) O 5. místo/5th Place Game: Alberta Warriors – Megamen 1:5

29.4.2017

Překvapením skončil zápas o 5. místo. Loňský vítěz z Alberty v něm nestačil na bostonské Megameny a zpackaný první poločas již napravit nedokázal. Megameni zvítězili 5:1 a odsunuli obhájce vítězství až na 6. místo.

Bostonští Megameni se do loňského vítěze pustili zhurta. Hned v 1. minutě proměnil první šanci v zápase Godau. O minutu později Sayia zvyšoval již na dvoubrankový rozdíl. S větší chutí hrající Megameni přidali v 5. minutě svoji třetí branku. Sayiovu přihrávku přetavil v gól Knotek.

I když si Alberta vypracovala nějaké brankové šance, překonat brankáře McMillana se ji nedařilo. Naopak Popplestone zacloněnou střelou přidal čtvrtou branku svého týmu. Exhibice bostonských Megamenů pokračovala i nadále. Godau zvyšoval již na 5:0 a z herního projevu Alberty bylo zřejmé, že zápas o 5. místo pro ni není příliš zajímavý.

Až ve 25. minutě se trefil po pohledné kombinaci Greg Bourret. Poctivě hrající Megameni však své vedení uhájili a po závěrečné siréně se tak mohli radovat z 5. místa.

Sekce: 2017   |   Tisk   |   Poslat článek známému