Program

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 26. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 26TH
(1)        9.00      E: Green Gaels – Adler Lacrosse
(2)        9.50      G: Turku Titans – Riggers
(3)        10.40    D: SK Lacrosse Jižní Město – Istanbul Sultans
(4)        11.30    F: Vienna Monarchs – Chocolax
(5)        12.20    C: Goldstar Tel Aviv – Bundeswehr Lacrosse
(6)        13.10    G: Pioneers – Riggers
(7)        14.00    A: Nova Scotia Privateers – Helan Går Lacrosse
(8)        14.50    D: SK Lacrosse Jižní Město – Polish Eagles
(9)        15.40    B: LC Custodes – Nationals
(10)      16.30    E: London Knights – Adler Lacrosse
(11)      17.20    C: Megamen – Bundeswehr Lacrosse
(12)      18.10    F: Alberta Warriors – Chocolax
            19.00    Opening ceremony
(13)      19.40    B: LC Custodes – Glasgow Clydesiders
(14)      20.30    A: Nova Scotia Privateers – TJ Malešice
(15)      21.20    G: Turku Titans – Pioneers

ČTVRTEK 27. DUBNA/THURSDAY APRIL 27TH
(16)      8.40      B: Nationals – Glasgow Clydesiders
(17)      9.30      A: TJ Malešice – Helan Går Lacrosse
(18)      10.20    E: Green Gaels – London Knights
(19)      11.10    C: Megamen – Goldstar Tel Aviv
(20)      12.00    D: Istanbul Sultans – Polish Eagles
(21)      12.50    F: Alberta Warriors – Vienna Monarchs
(22)      13.40    EF1: Nova Scotia Privateers – Goldstar Tel Aviv
(23)      14.30    EF2: TJ Malešice – Glasgow Clydesiders
(24)      15.20    EF3: LC Custodes – Istanbul Sultans
(25)      16.10    EF4: Megamen – Adler Lacrosse
(26)      17.00    Y1: T18 – T21
(27)      17.50    Y2: T19 – T20
(28)      18.40    EF5: SK Lacsrosse Jižní Město – F2
(29)      19.30    EF6: Green Gaels – Pioneers
(30)      20.20    EF7: F1 – T15
(31)      21.10    EF8: Turku Titans – T16

PÁTEK 28. DUBNA/FRIDAY APRIL 28TH
(32)      8.00      Z:       Nationals  Riggers
(33)      8.50      LQF1: Nova Scotia Privateers  Green Gaels
(34)      9.40      LQF2: Istanbul Sultans  Helan Går Lacrosse
(35)      10.30    LQF3: Adler Lacrosse – Bundeswehr Lacrosse

(36)      11.20    LQF4: Vienna Monarchs – TJ Malešice
(37)      12.10    Z:       London Knights – Riggers
(38)      13.00    QF1:   Goldstar Tel Aviv – Pioneers

(39)      13.50    QF2:   Megamen – Turku Titans
(40)      14.40    QF3:   LC Custodes – Alberta Warriors
(41)      15.30    QF4:   SK Lacrosse Jižní Město – Glasgow Clydsiders
(42)      16.20    W1:    Green Gaels – Istanbul Sultans
(43)      17.10    W2: Bundeswehr Lacrosse – Vienna Monarchs
            18.00 Children's camp and exhibition game
(44)      19.45    SF1: Pioneers – LC Custodes
(45)      20.45    SF2: Turku Titans – Glasgow Clydesiders

SOBOTA 29. DUBNA/SATURDAY APRIL 29
(46)      8.40      O 20. místo/20th Place Game: Polish Eagles – Chocolax
(47)      9.30      Z: Nationals – London Knights
(48)      10.20    X1: Nova Scotia Privateers - Helan Gar Lacrosse
(49)      11.10    X2: Adler Lacrosse – TJ Malešice
(50)      12.00    V1: Goldstar Tel Aviv – Alberta Warriors
(51)      12.50    V2: Megamen – SK Lacrosse Jižní Město
(52)      13.40    O 15. místo/15th Place Game: Helan Gar Lacrosse – Adler Lacrosse
(53)      14.30    O 13. místo/13th Place Game: Nova Scotia Privateers  – TJ Malešice
(54)      15.20    O 11. místo/11th Place Game: Istanbul Sultans – Vienna Monarchs
(55)      16.10    O 9. místo/9th Place Game: Green Gaels – Bundeswehr Lacrosse
(56)      17.00    O 7. místo/7th Place Game: Goldstar Tel Aviv  – SK Lacrosse Jižní Město
(57)      17.50    O 5. místo/5th Place Game: Alberta Warriors – Megamen
            18.30    Exhibition Game –
(58)      19.10    O 3. místo/3rd Place Game: Pioneers – Turku Titans
(59)      20.00    Finále/Final Game: LC Custodes – Glasgow Clydesiders

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.