Program

Round-robin games, 22. 4. 2020, 0.00–16.00
Game 4 – Gold B: Megamen – TJ Malešice
Game 5 – Gold B: Turku Titans – Megamen
Game 6 – Gold B: TJ Malešice – Turku Titans
Game 7 – Gold C: Glasgow Clydesiders – Bats Bratislava DNV
Game 8 – Gold C: Riggers – Glasgow Clydesiders
Game 9 – Gold C: Bats Bratislava DNV – Riggers
Game 10 – Gold D: LC Custodes – Jagged Mountain
Game 11 – Gold D: Alberta Warriors – LC Custodes
Game 12 – Gold D: Jagged Mountain – Alberta Warriors
Game 13 – Silver A: London Knights – Maine Northmen
Game 14 – Silver A: Whirling Dervishes – London Knights
Game 15 – Silver A: Maine Northmen – Whirling Dervishes
Game 16 – Silver B: Moon Bears – The Flying Dutchmen
Game 17 – Silver B: SK Lacrosse Jižní Město – Moon Bears
Game 18 – Silver B: The Flying Dutchmen – SK Lacrosse Jižní Město
Game 19 – Silver C: Bundeswehr Lacrosse – GSI Grizzlies
Game 20 – Silver C: Helan Går Lacrosse – Bundeswehr Lacrosse
Game 21 – Silver C: GSI Grizzlies – Helan Går Lacrosse
Game 22 – Silver D: Adler Lacrosse – Old Dogs Plzeň
Game 23 – Silver D: Chocolax – Adler Lacrosse
Game 24 – Silver D: Old Dogs Plzeň – Chocolax

Play-in Games, 22. 4. 2020, 22.00–23. 4. 2020, 14.00
Game 25 – Play-in 5: Gold A3 – Silver C2
Game 26 – Play-in 6: Gold B3 – Silver D2
Game 27 – Play-in 7: Gold C3 – Silver A2
Game 28 – Play-in 8: Gold D3 – Silver B2
Game 29 – Play-in 1: Gold C2 – Silver A1
Game 30 – Play-in 2: Gold D2 – Silver B1
Game 31 – Play-in 3: Gold A2 – Silver C1
Game 32 – Play-in 4: Gold B2 – Silver D1

Quarter-finals, 23. 4. 2020, 18.00–24. 4. 2020, 10.00
Game 33 – Green QF1: los Play-in 5 (25) – Silver A3
Game 34 – Green QF2: los Play-in 6 (26) – Silver B3
Game 35 – Green QF3: los Play-in 7 (27) – Silver C3
Game 36 – Green QF4: los Play-in 8 (28) – Silver D3
Game 37 – Blue QF1: los Play-in 1 (29) – win Play-in 5 (25)
Game 39 – Blue QF2: los Play-in 2 (30) – win Play-in 6 (26)
Game 41 – Blue QF3: los Play-in 3 (31) – win Play-in 7 (27)
Game 43 – Blue QF4: los Play-in 4 (32) – win Play-in 8 (28)
Game 45 – QF1: Gold A1 – win Play-in 1 (29)
Game 47 – QF2: Gold B1 – win Play-in 2 (30)
Game 49 – QF3: Gold C1 – win Play-in 3 (31)
Game 51 – QF4: Gold D1 – win Play-in 4 (32)
Game 53 – SF1: win QF1 (45) – win QF2 (47)
Game 54 – SF2: win QF3 (49) – win QF4 (51)


Semi-final, 24. 4. 2020, 14.00–25. 4. 2020, 6.00
Game 38 – Green LSF1: los Green QF1 (33) – los Green QF2 (34)
Game 40 – Green LSF2: los Green QF3 (35) – los Green QF4 (36)
Game 42 – Green SF1: win Green QF1 (33) – win Green QF2 (34)
Game 44 – Green SF2: win Green QF3 (35) – win Green QF4 (36)
Game 46 – Blue LSF1: los Blue QF1 (37) – los Blue QF2 (39)
Game 48 – Blue LSF2: los Blue QF3 (41) – los Blue QF4 (43)
Game 50 – Blue SF1: win Blue QF1 (37) – win Blue QF2 (39)
Game 52 – Blue SF2: win Blue QF3 (41) – win Blue QF4 (43)
Game 55 – LSF1: los QF1 (44) – los QF2 (47)
Game 56 – LSF2: los QF3 (48) – los QF4 (50)

Finals, 25. 4. 2020, 10.00–25. 4. 2020, 20.00
Game 57 – o 23. místo/23rd Place Game: los Green LSF1 (38) – los Green LSF2 (40)
Game 58 – o 21. místo/21st Place Game: win Green LSF1 (38) – win Green LSF2 (40)
Game 59 – o 19. místo/19th Place Game: los Green SF1 (42) – los Green SF2 (44)
Game 60 – o 17. místo/17th Place Game: win Green SF1 (42) – win Green SF2 (44)
Game 61 – o 15. místo/15th Place Game: los Blue LSF1 (46) – los Blue LSF2 (48)
Game 62 – o 13. místo/13th Place Game: win Blue LSF1 (46) – win Blue LSF2 (48)
Game 63 – o 11. místo/11th Place Game: los Blue SF1 (50) – los Blue SF2 (52)
Game 64 – o 9. místo/9th Place Game: win Blue SF1 (50) – win Blue SF2 (52)
Game 65 – o 7. místo/7th Place Game: los LSF1 (55) – los LSF2 (56)
Game 66 – o 5. místo/5th Place Game: win LSF1 (55) – win LSF2 (56)
Game 67 – o 3. místo/3rd Place Game: los SF1 (53) – los SF2 (54)
Game 68 – Finále/Final Game: win SF1 (53) – win SF2 (54)
 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.