Programme

Homepage / 2022 / Programme

Check Resuts/Stats site for updated play-off settings.

 

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME
STŘEDA 27. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 27TH

(1)        8.10      Silver B: SK Lacrosse Jižní Město – The Flying Dutchmen
(2)        9.00      Gold B: Glasgow Clydesiders – Bats Bratislava DNV
(3)        9.50      Gold A: Megamen – Moon Bears
(4)        10.40    Silver A: Istanbul Sultans – Helan Går Lacrosse
(5)        11.30    Silver C: Germans Shepherds – Belgium Axemen
(6)        12.20    Gold D: Alberta Warriors – West Coast Express Riggers
(7)        13.10    Silver C: Belgium Axemen – Chocolax
(8)        14.00    Gold B: Glasgow Clydesiders – LCC Wolves
(9)        14.50    Gold C: LC Custodes – London Knights
(10)      15.40    Silver A: Istanbul Sultans – GSI Grizzlies
(11)      16.30    Gold D: Alberta Warriors – Jagged Mountain
(12)      17.20    Gold A: Megamen – TJ Malešice
(13)      18.10    Gold B: LCC Wolves – Bats Bratislava DNV
            19.00    Zahájení turnaje/Opening Ceremony
(14)      19.40    Gold C: LC Custodes – Turku Titans
(15)      20.30    Gold D: Jagged Mountain – West Coast Express Riggers
(16)      21.20    Silver B: Adler Lacrosse – The Flying Dutchmen


ČTVRTEK 28. DUBNA/THURSDAY APRIL 28TH
(17)    8.00      Silver A: Helan Går Lacrosse – GSI Grizzlies
(18)    8.50      Gold A: TJ Malešice – Moon Bears
(19)    9.40      Silver C: Germans Shepherds – Chocolax
(20)    10.30    Silver B: Adler Lacrosse – SK Lacrosse Jižní Město
(21)    11.20    Gold C: London Knights – Turku Titans
(22)    12.10    Play-in 5: Gold A3 – Silver 5th
(23)    13.00    Play-in 6: Gold B3 – Silver 6th
(24)    13.50    Play-in 7: Gold C3 – Silver 7th
(25)    14.40    Play-in 8: Gold D3 – Silver 8th
(26)    15.30    Play-in 1: Gold C2 – Silver A1
(27)    16.20    Play-in 2: Gold D2 – Silver B1
(28)    17.10    Play-in 3: Gold A2 – Silver C1
(29)    18.00    Play-in 4: Gold B2 – Silver 4th
(30)    18.50    QF1: A1 – win PI1 (26)
(31)    19.40    QF2: B1 – win PI2 (27)
(32)    20.30    QF3: C1 – win PI3 (28)
(33)    21.20    QF4: D1 – win PI4 (29)


PÁTEK 29. DUBNA/fRIDAY APRIL 29TH
(34)    8.40      Z: Silver 9th – los PI8 (25)
(35)    9.20      Z: los PI7 (24) – los PI6 (23)
(36)    10.00    Blue QF1: los PI1 (26) – win PI5 (22)
(37)    10.50    Blue QF2: los PI2 (27) – win PI6 (23)
(38)    11.40    Z: Silver 9th – los PI5 (22)
(39)    12.20    Z: los PI8 (25) – los PI6 (23)
(40)    13.00    Blue QF3: los PI3 (28) – win PI7 (24)
(41)    13.50    Blue QF4: los PI4 (29) – win PI8 (25)
(42)    14.40    Z: los PI5 (22) – los PI8 (25)
(43)    15.20    Z: los PI7 (24) – Silver 9th
(44)    16.00    Z: los PI5 (22) – los PI6 (23)
(45)    16.40    LSF1: los QF1 (30) – los QF2 (31)
(46)    17.30    LSF2: los QF3 (32) – los QF4 (33)
          18.20    Dětský kemp a exhibiční zápasy/Children's Camp and Exhibition Games
(47)    20.00    SF1: win QF1 (30) – win QF2 (31)
(48)    21.00    SF2: win QF3 (32) – win QF4 (33)


SOBOTA 30. DUBNA/SATURDAY APRIL 30TH
(49)    8.30      Blue LSF1: los Blue QF1 (36) – los Blue QF2 (37)
(50)    9.20      Blue LSF2: los Blue QF3 (40) – los Blue QF4 (41)
(51)    10.10    Blue SF1: win Blue QF1 (36) – win Blue QF2 (37)
(52)    11.00    Blue SF2: win Blue QF3 (40) – win Blue QF4 (41)
(53)    11.50    Z: los PI8 (25) – los PI7 (24)
(54)    12.30    Z: Silver 9th – los PI6 (23)
(55)    13.10    Z: los PI5 (22) – los PI7 (24)
(56)    13.50    o 15. místo/15th Place Game: los Blue LSF1 (49) – los Blue LSF2 (50)
(57)    14.40    o 13. místo/13th Place Game: win Blue LSF1 (49) – win Blue LSF2 (50)
(58)    15.30    o 11. místo/11th Place Game: los Blue SF1 (51) – los Blue SF2 (52)
(59)    16.20    o 9. místo/9th Place Game: win Blue SF1 (51) – win Blue SF2 (52)
(60)    17.10    o 7. místo/7th Place Game: los LSF1 (44) – los LSF2 (46)
(61)    18.00    o 5. místo/5th Place Game: win LSF1 (44) – win LSF2 (46)
(62)    18.50    o 3. místo/3rd Place Game: los SF1 (47) – los SF2 (48)
(63)    20.00    Finále/Final Game: win SF1 (47) – win SF2 (48)
Závěrečný ceremoniál a ohňostroj/Closing Ceremony and Fireworks

AHM Closing Party at Radlická kulturní sportovna

 

 


RSS channel  |  XML Sitemap  |  Sitemap  |  Content Management System WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

 

Všechna práva vyhrazena © 2022 NETservis s.r.o.