Program

Vstupné:

Středa a čtvrtek – 30 Kč
Pátek – 50 Kč
Sobota – 50 Kč
Permanentka na celý turnaj – 100 Kč

Děti do 12 let včetně – zdarma

Vstup na sobotní party – 100 Kč (v distribuci jen 200 ks vstupenek)

Středa 25. dubna/Wednesday April 25th

(1) 13:10 A: TJ Malešice–Vienna Cherokees
(2) 14:00 B: Salt Shakerz–Bats Bratislava
(3) 14:50 C: Green Gaels–Landsharks
(4) 15:40 D: Dublin Riggers–Old Dogs Plzeň
(5) 16:30 D: Megamen Boston–Nova Scotia Privateers
(6) 17:20 C: LC Slavia Praha–German Gents
(7) 18:10 A: SK Lacrosse Jižní Město–Vienna Cherokees

19:00 Slavnostní zahájení/Opening Ceremony

(8) 19:40 B: LCC Radotín–Turku Titans
(9) 20:30 D: Dublin Riggers–Nova Scotia Privateers

Čtvrtek 26. dubna/Thursday April 26th

(10) 8:30 A: SK Lacrosse Jižní Město–London Knights
(11) 9:20 B: LCC Radotín–Bats Bratislava
(12) 10:10 C: Green Gaels–German Gents
(13) 11:00 D: Megamen Boston–Old Dogs Plzeň
(14) 11:50 A: London Knights–Vienna Cherokees
(15) 12:40 B: Salt Shakerz–Turku Titans
(16) 13:30 C: LC Slavia Praha–Landsharks
(17) 14:20 A: TJ Malešice–London Knights
(18) 15:10 B: Turku Titans–Bats Bratislava
(19) 16:00 C: Landsharks–German Gents

16:50 Dětský camp/Children's Camp

(20) 17:50 D: Nova Scotia Privateers–Old Dogs Plzeň
(21) 18:40 A: SK Lacrosse Jižní Město–TJ Malešice
(22) 19:30 B: LCC Radotín–Salt Shakerz
(23) 20:20 C: Green Gaels–LC Slavia Praha
(24) 21:10 D: Megamen Boston–Dublin Riggers

Pátek 27. dubna/Friday April 27th

(25) 9:00 X1: (A3) TJ Malešice – (B4) Turku Titans
(26) 9:50 X2: (A4) Vienna Cherokees – (B3) Salt Shakerz
(27) 10:40 X3: (C3) German Gents – (D4) Old Dogs Plzeň
(28) 11:30 X4: (C4) Landsharks – (D3) Oxygen Lacrosse Riggers
(29) 12:20 QF1: (A1) SK Lacrosse Jižní Město – (B2) Bats Bratislava
(30) 13:10 QF2: (A2) London Knights – (B1) LCC Radotín
(31) 14:00 QF3: (C1) Green Gaels – (D2) Megamen Boston
(32) 14:50 QF4: (C2) LC Slavia Praha – (D1) Nova Scotia Privateers
(33) 15:40 Y1: (wX1) TJ Malešice – (wX3) German Gents
(34) 16:30 Y2: (wX2) Salt Shakerz – (wX4) Oxygen Lacrosse Riggers
(35) 17:20 E1: (losQF1) Bats Bratislava – (losQF3) Green Gaels
(36) 18:10 E2: (losQF2) London Knights – (losQF4) LC Slavia Praha

19:00 Galavečer lakrosu/Lacrosse Gala
– ukázkový minitrénink nejmenších lakrosáků,
– exhibiční zápas U9 a U11 LCC Radotín–Old Dogs Plzeň

20:00 ČR/Czech Republic–All Stars

Sobota 28. dubna/Saturday April 28th

(37) 9:00 Z1: (losX1) Turku Titans – (losX3) LC Old Dogs Plzeň
(38) 9:50 Z2: (losX2) Vienna Cherokees – (losX4) Landsharks
(39) 10:40 o 11. místo/11th Place Game: poražený/loser Y1–poražený/loser Y2
(40) 11:30 o 15. místo/15th Place Game: poražený/loser Z1–poražený/loser Z2
(41) 12:20 o 13. místo/13th Place Game: vítěz/winner Z1–vítěz/winner Z2
(42) 13:10 o 9. místo/9th Place Game: vítěz/winner Y1–vítěz/winner Y2
(43) 14:00 o 7. místo/7th Place Game: poražený/loser E1–poražený/loser E2
(44) 15:00 SF1: (wQF1) SK Lacrosse Jižní Město – (wQF3) Megamen Boston
(45) 16:00 SF2: (wQF2) LCC Radotín – (wQF4) Nova Scotia Privateers
(46) 17:00 o 5. místo/5th Place Game: vítěz/winner E1–vítěz/winner E2

18:00 Exhibice ženského lakrosu/Women's Lacrosse Exhibition Game

(47) 18:50 o 3. místo/3rd Place Game: poražený/loser SF1–poražený/loser SF2
(48) 20:00 Finále/Final Game: vítěz/winner SF1–vítěz/winner SF2

Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
Ohňostroj/Fireworks

22:15 Player's Party – live band "Strahov"


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.