(11) B: LCC Radotín – Bats Bratislava 7:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (11) B: LCC Radotín – Bats Bratislava 7:3

26.4.2012

Zápas LCC Radotín se slovenským týmem Bratislava Bats vyhráli domácí. Slováci nenechali silnějšímu týmu vítězství zadarmo, ve druhé půlce dali tři góly a zmírnili porážku na poměr 7:3.

Zápis/Statistiky | Video

Skóre otevřel ve druhé minutě Barák. Jako druhý se trefil Košták, který se míčkem trefil pod beton slovenského gólmana. Bats se dostali do útoku po vyloučení Pavla Poupěte, ale Radotín oslabení kontroloval a ještě před vypršením trestu zvýšil opět Košťál na 3:0, tentokrát střelou k tyči. Tlak domácích neustával a mezi nohy brankáře poslal míček ještě Loskot.

V první minutě druhého poločasu si Slováci spravili chuť. Engliš utekl protihráčům a z nájezdu přelstil brankáře Říhu. Brzy se však znovu radovali domácí. Pešek trefil konstrukci brány a od tyčky šel míč přímo do lakrosky Mettu Warrenovi, který se už trefil lépe. Stejný hráč za chvíli skóroval na 6:1, na 7:1 potom zvýšil Barák.

Po oddechovém času Bratislava Bats následoval útok Slováků, ze kterého střílel Novák a jeho střela se trochu se štěstím odrazila od betonů brankáře, přelétla ho a skončila v síti. Novák pak ještě z brejku upravil na 7:3. Stav se už neměnil ani při minutové přesilovce LCC.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému