(13) D: Megamen Boston – Old Dogs Plzeň 11:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (13) D: Megamen Boston – Old Dogs Plzeň 11:1

26.4.2012

Zápas Bostonu s Plzní dopadl podle papírových předpokladů. Megamen Boston nedali Plzni šanci a odnesli si vysokou výhru 11:1.

Zápis/Statistiky | Video

První gól na sebe nechal čekat celé čtyři minuty. Knotek poslal dlouhý míček před bránu, kde čekal Potter, a ten se nemýlil. Touto trefou se spustila gólová kanonáda Bostonu. Dvakrát skóroval Prestridge a potom Wasik, šest minut před koncem bylo skóre 4:0.

Při přesilovce Plzně ve třinácté minutě se po nepřesné střele dostali do útoku Megamen, nebezpečí ale Plzeňáci zažehnali a nakonec se přece jen radovali, když se trefil Marius Wolter. Stav 4:1 vydržel do konce poločasu.

Druhá půle už byla ryze záležitostí Američanů.  Ukazatel skóre se nakonec zastavil až za stavu 11:1.