(18) B: Turku Titans – Bats Bratislava 0:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (18) B: Turku Titans – Bats Bratislava 0:3

26.4.2012

Bats Bratislava si připsali druhé vítězství na memoriálu. Slovenský tým si s přehledem poradil s finským Turku Titans a vyhrál 3:0.

Zápis/Statistiky | Video

Bratislava byla od začátku zápasu lepším týmem a už po necelé minutě a půl se ujala vedení. Český útočník „Netopýrů“ Novák se zmocnil odraženého míčku a propálil gólmana Uusitala. Tentýž hráč také v čase 5:28 zvýšil vedení Bats na 2:0, když povedenou kombinační akci zakončil tvrdou střelou do horní poloviny branky.

Titans příliš nebezpeční nebyli. Nedostávali se do bezprostřední blízkosti branky, a tak hrozili především ze střel z velké vzdálenosti. S těmi si ale slovenský gólman bez problémů poradil.

Gól padl naopak opět na druhé straně. Do konce první půle ještě stačil navýšit skóre další český hráč v dresu slovenského týmu Gheorghe, jenž technickou střelou zamířil přesně k levé tyči.

I po změně stran se hrálo především před brankou finského týmu. Bats mohli svůj náskok ještě několikrát navýšit, jenže v mnoha vyložených šancích selhali. Bratislava tedy vyhrála 3:0 a připsala si druhé vítězství na turnaji.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému