(19) C: Landsharks – German Gents 8:2

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (19) C: Landsharks – German Gents 8:2

26.4.2012

German Gents si připsali první výhru na turnaji. Německý výběr porazil americké Landsharks 8:2 a zajistili si první tři body v letošním ročníku memoriálu.

Zápis/Statistiky | Video

Úvod utkání jednoznačně patřil německého týmu. Gents byli aktivnější, zatlačili Američany před jejich branku a po čtyřech minutách už vedli 3:0.

Na konci šesté minuty se protáhl kolem levého mantinelu Kruszewski a přesnou střelou mezi nohy gólmana Šamalíka snížil na 1:3. Jenže hned za dvacet třetin už to bylo zase o tři góly, když se tvrdou ranou prosadil Jahnke.

Po první minutě druhé půle sice Landsharks snížili na 2:4, ale stejně jako v prvním dějství si Gents hned po necelé minutě vzali třígólový náskok zpět. Německý tým už si poté vedení v pohodě hlídal, nadále měl více ze hry a do konce zápasu ještě třemi trefami zvýšil na konečných 8:2.