(32) QF4: (C2) LC Slavia Praha – (D1) Nova Scotia Privateers 3:8

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (32) QF4: (C2) LC Slavia Praha – (D1) Nova Scotia Privateers 3:8

27.4.2012

Posledním semifinalistou memoriálu se stal tým Nova Scotia Privateers. Kanaďané si ve čtvrtfinále poradili s pražskou Slavií v poměru 8:3 a v boji o finále narazí na domácí LCC Radotín.

Zápis/Statistiky | Video

Privateers se poprvé radovali už po patnácti sekundách hry. Leeming se probil obranou Pražanů a trefil se přesně k levé tyčce – 1:0. Jenže Slavia rychle přispěchala s odpovědí. Ve druhé minutě po rychlé kombinační akci vyrovnal Pešek.

Zbytek první části už ale patřil Kanaďanům. Nejprve se krásně zpoza branky prosadil Koneczny, na něj ještě do přestávky gólově navázali Hunt s Higginsem, kteří tak zajistili Privateers poločasové vedení 4:1.

Pražané však nesložili zbraně a dvě minuty po přestávce snížili na dvougólový rozdíl. Jenže kanadský tým už si vedení vzít nenechal, hru kontroloval a dvěma góly zvýšil na 6:2. Tři minuty před koncem se po pěkné individuální akci podařilo snížit Marhoulovi, Privateers se ale v těsném závěru ještě dvakrát trefili a vyhráli 8:3. V semifinále je v sobotu čeká domácí tým LCC Radotín.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému