(33) Y1: (winX1) TJ Malešice – (winX3) German Gents 5:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (33) Y1: (winX1) TJ Malešice – (winX3) German Gents 5:3

27.4.2012

V souboji Malešic s German Gents se radovali Pražané. Ti ve vyrovnané bitvě přetlačili německý tým a zvítězili 5:3.

Zápis/Statistiky | Video

Malešice šly do vedení už po minutě hry. Skokan na čáře dostal míč, krásně s ním prošel přes celou obranu a uklidil za záda gólmana Šamalíka. A když poté Mrlík a Podroužek přidali dva slepené góly, vedli Pražané v šesté minutě už 3:0.

S postupem času začali „vystrkovat růžky“ také Gents. Snížit mohl nejprve v osmé minutě Donsbach, který se po rychlém protiútoku o půlky hřiště řítil sám na branku. Jeho přízemní pokus ale vyrazil gólman Kříž. Ani on už však nestačil v desáté minutě na Becka, jenž pěkně obešel obránce a trefil se přesně mezi Křížovy nohy.

Tříbrankové vedení vrátil Malešicím přesnou střelou Podroužek, záhy poté ale Pražané opět inkasovali, a tak se šlo do přestávky za stavu 4:2.

Malešice byly i nadále aktivní i v druhé části a hned po první minutě zvýšila. V přesilové hře pěknou technickou střelou upravil na 5:2 Plecitý. Gernam Gents už poté pět minut před koncem dokázali pouze zkorigovat na konečných 3:5