(35) E1: (losQF1) Bats Bratislava – (losQF3) Green Gaels 2:8

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (35) E1: (losQF1) Bats Bratislava – (losQF3) Green Gaels 2:8

27.4.2012

V souboji dvou poražených celků ze čtvrtfinále na sebe narazili Bats Bratislava a Green Gaels. Zpočátku vyrovnaný duel nakonec ovládli Kanaďané. Ti především díky zvýšené aktivitě v druhé periodě rozstříleli slovenský tým vysoko 8:2.

Zápis/Statistiky | Video

Úvod zápasu byl až nečekaně vyrovnaný. Favorizovaní Green Gaels sice vstřelili první branky už po necelé půlminutě hry, když Derks utekl slovenské obraně a chladnokrevně zavěsil, „Netopýři“ ale hned za minutu stačili vyrovnat. To se tvrdou střelou prosadil Jeck.

Pak se hrálo otevřené utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Vyrovnanou první periodu rozhodli Green Gaels až v jejím závěru, kdy během posledních dvou minuty nasázeli do slovenské branky tři góly, a do přestávky tak šli za vedení 4:1.

Po přestávce už jasně dominoval kanadský celek, Bats nepouštěl příliš na dostřel své branky a naopak byl nebezpečný. V průběhu druhé periody si ještě s chutí zastřílel a nakonec si připsal vysoké vítězství 8:2.