(39) o 11. místo: (losY1) German Gents – (losY2) Oxygen Lacrosse Riggers 2:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (39) o 11. místo: (losY1) German Gents – (losY2) Oxygen Lacrosse Riggers 2:0

28.4.2012

Během mače o jedenácté místo se branková síť zavlnila jen dvakrát. V obou případech šlo o síť za zády Cregana, proto vyšli ze zápasu vítězně German Gents, kteří přece jen na hřišti měli převahu.

Zápis/Statistiky | Video

Opakované vylučování na straně Riggers potrestal až v osmé minutě při hře pět na tři Griessl. Výsledek první půle drželi při zemi gólmani s velkým rozdílem v číslech.  Neměckou bránu uchránil se stovkou na zádech Bartoška a Iry podržel s nulou hrající Mike Cregan.

V poslední minutě se ve dvojnásobném oslabení ocitli Gents, na rozdíl od soupeře ale neinkasovali a poločas skončil fotbalově 1:0.

Ve druhém poločase si Němci znovu zahráli v pěti proti třem. Riggers totiž moc dlouho otáleli, než hráč nastoupil trest za příliš mnoho hráčů na hřišti, a dostali druhý trest za zdržování hry. Minutové oslabení irský tým ubránil.

Na druhý dól si diváci počkali až do dvanácté minuty. Münstermann propálil gólmana Riggers a trochu uklidnil nejistý rozdíl jednoho gólu na 2:0. Riggers se výsledek zvrátit nepodařilo, proto na ně zbylo dvanácté místo a German Gents se mohli radovat z místa jedenáctého.