(40) o 15. místo: (losZ1) LC Old Dogs Plzeň – (losZ2) Landsharks 0:7

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (40) o 15. místo: (losZ1) LC Old Dogs Plzeň – (losZ2) Landsharks 0:7

28.4.2012

V utkání mezi nejslabšími týmy turnaje dominovali Landsharks, kteří nedali Plzni šanci, v závěru první půlky nastříleli pět branek a nakonec pokořili LC Old Dogs Plzeň 7:0.

Zápis/Statistiky | Video

Prvních osm minut bylo bez gólu, ale pak se prokletí prolomilo. Dvakrát Gelok, Weiss, Kruszewski  a Bek nasázeli za záda Fukse pět gólů a Plzeň na to v první půlce nedokázala odpovědět. V prvním poločase suverénně zvítězili Landsharks 5:0

Ve druhé půlce kanonáda Landsharks v takovém tempu nepokračovala. Až na konci desáté minuty dal šestý gól Weiss a tři minuty před koncem skóroval Williams. Landsharks vybojovali proti Plzni 15. místo výsledkem 7:0.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému