(6) C: LC Slavia Praha – German Gents 5:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (6) C: LC Slavia Praha – German Gents 5:1

25.4.2012

Ve druhém středečním utkání skupiny C na sebe narazila Slavia s německým týmem German Gents. Zápas vyšel lépe Pražanům, kteří vyhráli 5:1, a připsali si tak první tři body v letošním ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského.

Zápis/Statistiky | Video

Utkání mezi pražskou Slavií a German Gents bylo zpočátku velice vyrovnané a o práci neměl nouzi ani jeden z obou gólmanů. Na gól si museli diváci počkat až do páté minuty. Roubíček se řítil sám na českého gólmana ve službách německého týmu Šamalíka a přesnou střelou zajistil Slavii vedení.

Od té doby byli Pražané jednoznačně lepším mužstvem, do přestávky přidali ještě tři góly a ujali se vedení 4:0. Postupně se trefili Šamaj, Marhoul a Kadeřábek.

Minutu před koncem první části mohl snížit Donsbach, který utekl obraně Pražanů a hnal se sám na branku. Gólman Slavie však jeho přízemní pokus zneškodnil.

Snížení skóre se Gents dočkali až po změně stran. V 19. minutě se Busse prosmýkl kolem obránců a tváří v tvář gólmanovi nezaváhal – 4:1. Čtyřbrankový náskok ale vrátil Slavii Roubíček, který si tak připsal druhou trefu v utkání.

Slavia tedy porazila German Gents 5:1, připsala si tři body a ve skupině C se dotáhla na Green Gaels.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému