(7) A: SK Lacrosse Jižní Město – Vienna Cherokees 8:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2012 / Reportáže / (7) A: SK Lacrosse Jižní Město – Vienna Cherokees 8:1

25.4.2012

Jižní Město vstup do letošního ročníku memoriálu zvládlo. Pražané s přehledem vyhráli nad Vienna Cherokees 8:1 a připsali si první tři body. Rakouský celek naopak nebodoval ani ve svém druhém zápase v turnaji.

Zápis/Statistiky | Video

Do utkání přitom vstoupili aktivněji Cherokees, byli lepším týmem a vypracovali si několik gólových příležitostí. Ve třetí minutě se také po pěkné kombinační akci dostali do vedení. Jenže to od nich bylo směrem dopředu vše.

Jižnímu Městu sice dlouho trvalo, než se dostalo do zápasu, ale jakmile se rozkoukalo, na hřišti jednoznačně dominovalo. A ještě do přestávky dokázalo góly Plecháčka, Černého a Došlého otočit stav zápasu na 3:1.

Ve druhé půli už se hrálo více méně pouze branku Cherokees. V pohodě hrající Pražané si svůj náskok s přehledem hlídali a navíc ještě navýšili skóre na konečných 8:1. Rakouský celek tak nadále čeká na první body v turnaji, v prvním utkání totiž podlehl 2:6 Malešicícm.