Program

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 24. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 24TH
(1)       9.50     A: Pioneers–Polish Eagles
(2)       10.40   C: TJ Malešice–Vienna Monarchs
(3)       11.30   D: Deutschland Adler–LCC Wolves
(4)       12.20   E: Silver Birch Leafs–Glasgow Clydesiders
(5)       13.10   F: Green Gaels–Bats Bratislava
(6)       14.00   G: LC Slavia Praha–Spartiates/Goldstar
(7)       14.50   A: Dublin Riggers–Polish Eagles
(8)       15.40   B: SK Lacrosse Jižní Město–Bundeswehr Lacrosse
(9)       16.30   C: Love You to Death–Vienna Monarchs
(10)     17.20   G: Megamen Boston–Spartiates/Goldstar
(11)     18.10   D: Nova Scotia Privateers–LCC Wolves
           19.00   Slavnostní zahájení/Opening ceremony
(12)     19.40   E: LC Custodes–Glasgow Clydesiders
(13)     20.30   C: Love You to Death–TJ Malešice
(14)     21.20   A: Dublin Riggers–Pioneers

ČTVRTEK 25. DUBNA/THURSDAY APRIL 25TH
(15)     8.00     B: London Knights–Bundeswehr Lacrosse
(16)     8.50     F: Bats Bratislava–Green Gaels
(17)     9.40     D: Nova Scotia Privateers–Deutschland Adler
(18)     10.30   B: SK Lacrosse Jižní Město–London Knights
(19)     11.20   E: LC Custodes–Silver Birch Leafs
(20)     12.10   G: Megamen Boston–LC Slavia Praha
(21)     13.00   EF1: A1 Pioneers–C2 TJ Malešice
(22)     13.50   EF2: A2 Dublin Riggers–B2 London Knights
(23)     14.40   EF3: B1 SK Lacrosse Jižní Město–D2 LCC Wolves
(24)     15.30   EF4: C1 Love You to Death–E2 Silver Birch Leafs
(25)     16.20   EF5: D1 Nova Scotia Privateers–F2 Bats Bratislava
(26)     17.10   Z: T17 Glasgow Clydesiders–T20 Spartiates/Goldstar
(27)     18.00   Z: T18 Polish Eagles–T19 Vienna Monarchs
(28)     18.50   EF6: E1 LC Custodes–G2 LC Slavia Praha
(29)     19.40   EF7: F1 Green Gaels–T15 Bundeswehr Lacrosse
          20.00   ELF Box-Lacrosse Forum
(30)     20.30   EF8: G1 Megamen Boston–T16 Deutschland Adler
(31)     21.20   LQF1: TJ Malešice–LC Slavia Praha

PÁTEK 26. DUBNA/FRIDAY APRIL 26TH           
(32)     8.00     Z: Glasgow Clydesiders–Vienna Monarchs
(33)     8.50     Z: Polish Eagles–Spartiates/Goldstar
(34)     9.40     LQF2: SK Lacrosse Jižní Město-Bundeswehr Lacrosse
(35)     10.30   LQF3: Silver Birch Leafs–Deutschland Adler
(36)     11.20   LQF4: Bats Bratislava–Dublin Riggers
(37)     12.10   Y1: LC Slavia Praha–SK Lacrosse Jižní Město
(38)     13.00   X1: TJ Malešice–Bundeswehr Lacrosse
(39)     13.50   X2: Deutschland Adler–Dublin Riggers
(40)     14.40   QF1: Pioneers–LC Custodes
(41)     15.30   QF2: Love You to Death–Megamen Boston
(42)     16.20   QF3: LCC Wolves–Green Gaels
(43)     17.10   QF4: Nova Scotia Privateers–London Knights
          18.00   Dětský camp/Children's Camp
          19.00   Galavečer lakrosu/Lacrosse Gala
          20.00   ČR/Czech Republic–All Star

SOBOTA 27. DUBNA/SATURDAY APRIL 27TH
(44)     8.00     Y2: Silver Birch Leafs–Bats Bratislava
(45)     8.45     W1: Pioneers–LCC Wolves
(46)     9.30     W2: Love You to Death–London Knights
(47)     10.15   Z: Vienna Monarchs–Spartiates/Goldstar
(48)     11.00   Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles
(49)     11.50   O 15. místo/15th Place Game: LC Slavia Praha–Silver Birch Leafs
(50)     12.40   O 13. místo/13th Place Game: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava
(51)     13.30   O 11. místo/11th Place Game: Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler
(52)     14.20   O 9. místo/9th Place Game: TJ Malešice–Dublin Riggers
(53)     15.10   O 7. místo/7th Place Game: LCC Wolves–London Knights
(54)     16.00   SF1: LC Custodes–Green Gaels
(55)     17.00   SF2: Megamen Boston–Nova Scotia Privateers
(56)     17.50   O 5. místo/5th Place Game: Pioneers–Love You to Death
           18.40   Veteránská exhibice, finále MAH 1994/Veterans' Exhibition Game,
                      AHM 1994 Final: LCC Radotín–TJ Malešice

(57)     19.10   O 3. místo/3rd Place Game: Green Gaels–Nova Scotia Privateers
(58)     20.00   Finále/Final: LC CustodesMegamen Boston
            Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
            Party

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.