Reportáže 2013

(27.4.2013)

(58) Finále: LC Custodes–Megamen Boston 14:7

Domácí tým se předvedl v tom nejlepším světle a loňskému vítězi nadělil čtrnáctigólovou lekci. Po dvanácti letech tým LCC Radotín opanoval vlastní turnaj, když ve finále smetl Megamen Boston 14:7. více

|   Sekce: Reportáže

(27.4.2013)

(57) O 3. místo: Green Gaels–Nova Scotia Privateers 5:4

O bronzové umístění soupeřily dva týmy z Kanady, přičemž Privateers obhajovali třetí příčku z loňska. První poločas vyšel lépe Privateers, kteří ale ve druhé půlce nedali branku a necelou minutu před koncem vstřelil rozhodnul zápas Steve Conrad. V deštivém utkání vybojovali Green Gaels vítězství 5:4. více

(27.4.2013)

Veteránská exhibice, finále MAH 1994: LCC Radotín–TJ Malešice 0:4

Bývalé lakrosové hvězdy Radotína a Malešic opět po letech změřily síly při exhibičním utkání. Malešičtí borci ukázali, že si své dovednosti zapamatovali lépe než hráči LCC, doslova přepsali dějiny a přátelské utkání vyhráli 4:0. více

(27.4.2013)

(56) O 5. místo: Pioneers–Love You to Death 7:1

Mač o páté místo měl od začátku do konce jednoznačný průběh. Pioneers porazili Love You to Death suverénně 7:1. více

(27.4.2013)

(55) SF2: Megamen Boston–Nova Scotia Privateers 6:4

Přes nesnáze v první třetině tým Megamen Boston porazil kanadské Nova Scotia Privateers 6:4 a zajistil si tak postup do finále, ve kterém se utká s LC Custodes. Privateers si to rozdají o třetí místo s krajany z týmu Green Gaels. více

(27.4.2013)

(54) SF1: LC Custodes–Green Gaels 7:4

Napínavý souboj pořádajícího týmu a celku z Kanady skončil vítězně pro LC Custodes. Radotínští postoupili do finále 20. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského výsledkem 7:4. více

(27.4.2013)

(53) O 7. místo: LCC Wolves–London Knights 3:5

Utkání rozhodla první polovina, při níž Wolves pětkrát inkasovali. Ve zbytku herní doby už London Knights nepřipustili vážnější dramatizaci, dobře si poradili s několika tresty a obsadili celkové sedmé místo na turnaji. více

(27.4.2013)

(52) O 9. místo: TJ Malešice–Dublin Riggers 5:4

Malešice se umístily na deváté pozici. V utkání o celkové umístění předvedly nevídaný závěrečný obrat a irské Riggers porazily 5:4. více

(27.4.2013)

(51) O 11. místo: Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler 5:2

Souboj dvou německých celků vyhrál Bundeswehr. V souboji o jedenácté místo porazil Adler 5:2. více

(27.4.2013)

(50) O 13. místo: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava 0:4

Třinácté místo obsadili Bets Bratislava. Slovenský výběr si v utkání o konečné umístění poradil s Jižním Městem, které ve vyrovnaném souboji porazil 4:0. více

(27.4.2013)

(49) O 15. místo: LC Slavia Praha–Silver Birch Leafs 6:5 po sam. nájezdech

Slavia na letošním ročníku obsadila patnácté místo. Pražané ve vyrovnaném utkání o celkové umístění porazili finské Silver Birch Leafs 6:5 po samostatných nájezdech. více

(27.4.2013)

(48) Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 5:2

Utkání mezi Clydesiders a Eagles skončilo vítězstvím skotského týmu. Celek z Glasgowa si poradil s polským mančaftem v poměru 5:2. více