Reportáže 2013

(24.4.2013)

(12) E: LC Custodes–Glasgow Clydesiders 10:0

Po slavnostním zahájení 20. ročníku Memoriálu si odbyli svůj první zápas také hráči domácího týmu LC Custodes. A zvládli ho s grácií, skotského nováčka na turnaji Glasgow Clydesiders s přehledem porazili 10:0. více

|   Sekce: Reportáže

(24.4.2013)

(11) D: Nova Scotia Privateers–LCC Wolves 7:2

Wolves nenavázali na úvodní vítězství na turnaji a ve svém druhém utkání prohráli s favorizovaným kanadským týmem Nova Scotia Privateers 2:7. Mužstvo z Halifaxu si po výhře nad radotínskými mladíky připsalo první tři body do tabulky základní skupiny. více

(24.4.2013)

(10) G: Megamen Boston–Spartiates/Goldstar 21:0

Hráči Megamen Boston rázně vykročili za obhajobou triumfu z loňského ročníku. Tým ze Spojených států v úvodním zápasu deklasoval francouzsko-izraelského nováčka Goldstar 21:0 a po hladké výhře si připsal první tři body do tabulky. více

(24.4.2013)

(9) C: Love You to Death–Vienna Monarchs 14:1

Jeden z největších favoritů turnaje Love You to Death zvládl vstup do 20. ročníku s přehledem. Kanadský tým a šampion Memoriálu Aleše Hřebeského z roku 2011 si lehce poradil s rakouským celkem Wienna Monarchs 14:1. Útočník Jamie Plunkett se na výhře svého mužstva podílel hattrickem. více

(24.4.2013)

(8) B: SK Lacrosse Jižní Město–Bundeswehr Lacrosse 4:1

Opatrné utkání mezi Jižním Městem a Bundeswehr Lacrosse nabídlo zatím nejméně gólů. Pražané ve vyrovnaném utkání i díky dvěma trefám Pavla Došlého porazili německý tým 4:1 a připsali si první výhru na turnaji. více

(24.4.2013)

(7) A: Dublin Riggers–Polish Eagles 4:3

Zápas plný chyb a nepřesností na obou stranách nakonec nabídnul celkem napínavou podívanou. Irští Riggers měli většinu zápasu mírně navrch a polský nováček turnaje jim podlehl těsně 4:3. více

(24.4.2013)

(6) G: LC Slavia Praha–Spartiates/Goldstar Lacrosse 11:1

Sloučený tým Spartiates/Goldstar Lacrosse se v prvním poločase celkem úspěšně ubránil slávistické převaze, ale ve druhé části inkasoval ještě osmkrát, a LC Slavia Praha tak svého soupeře rozdrtila v poměru 11:1. více

(24.4.2013)

(5) F: Green Gaels–Bats Bratislava 7:4

Slovenský tým obohacený o několik českých hráčů nedal Kanaďanům vítězství zadarmo a se soupeřem dlouho držel krok. Zápas se rozhodnul až v posledních šesti minutách, kdy Green Gaels nasázeli do slovenské branky tři góly a zajistili si tak konečné skóre 7:4 ve svůj prospěch. více

(24.4.2013)

(4) E: Silver Birch Leafs–Glasgow Clydesiders 7:2

Zatímco první poločas skončil vyrovnaně 2:1 ve prospěch Finů, ve druhé části byli Silver Birch Leafs v útoku jistější a nakonec zaslouženě přehráli skotského soupeře 7:2. více

(24.4.2013)

(3) D: Deutschland Adler–LCC Wolves 3:4

Vyrovnané utkání si tým LCC Wolves zkomplikoval třemi minutovými tresty. Po prvním poločase vedl Radotín 3:1, poslední minuta se však dohrávala za těsného stavu 4:3. Wolves vedení udrželi a o gól nad německým celkem zvítězili. více

(24.4.2013)

(2) C: TJ Malešice–Vienna Monarchs 8:2

Mužstvo Malešic ukázalo svou převahu zejména v prvním poločase, ve kterém přestřílelo soupeře v poměru 5:1. Během druhé poloviny zápasu viděli diváci další čtyři branky, z nichž pouze jedna byla ve prospěch Vienna Monarchs. Tým TJ Malešice zvítězil nad Vienna Monarchs suverénně 8:2. více

(24.4.2013)

(1) A: Pioneers–Polish Eagles 15:0

První zápas turnaje mezi kanadskými Pioneers a Eagles z Polska byl zcela v režii Kanaďanů, kteří nedali soupeři šanci ani během dvou přesilovek a vyhráli bez inkasování 15:0. více