Program 2014

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 23. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 23RD
(1)        9:50      G: Bats Bratislava–Team EuroLaxCo
(2)        10:40    B: Custodes–Polish Eagles
(3)        11:30    D: TJ Malešice–Glasgow Clydesiders
(4)        cancelled
(5)        12:20    E: Bundeswehr Lacrosse–Turku Titans
(6)        13:10    C: LimeGreen Riggers–Vienna Monarchs
(7)        14:00    B: Deutschland Adler–Polish Eagles
(8)        14:50    A: Pioneers–Goldstar Tel Aviv
(9)        15:40    G: SK Lacrosse Jižní Město–Team EuroLaxCo
(10)      16:30    D: Megamen–Glasgow Clydesiders
(11)      17:20    C: Green Gaels–Vienna Monarchs
(12)      18:10    F: Nova Scotia Privateers–LCC Wolves
            19:00    Opening ceremony
(13)      19:40    B: Custodes–Deutschland Adler
(14)      20:30    D: Megamen–TJ Malešice
(15)      21:20    A: Pioneers–Kahnawake Rapids

ČTVRTEK 24. DUBNA/THURSDAY APRIL 24TH
(16)      8:00      E: London Knights–Turku Titans
(17)      8:50      C: Green Gaels–LimeGreen Riggers
(18)      9:40      A: Kahnawake Rapids–Goldstar Tel Aviv
(19)      10:30    E: London Knights–Bundeswehr Lacrosse
(20)      11:20    F: LCC Wolves–Nova Scotia Privateers
(21)      12:10    G: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava
(22)      13:00    EF1: A1 Kahnawake Rapids–C2 LimeGreen Riggers
(23)      13:50    EF2: A2 Pioneers–B2 Deutschland Adler
(24)      14:40    EF3: B1 LC Custodes–D2 TJ Malešice
(25)      15:30    EF4: C1 Green Gaels–E2 Bundeswehr Lacrosse
(26)      16:20    Z: T17 Glasgow Clydesiders–T18 Polish Eagles
(27)      17:10    Z: T19 Team EuroLaxCo–T20 LCC Wolves
(28)      18:00    EF5: D1 Megamen–T14 London Knights
(29)      18:50    EF6: E1 Turku Titans–G2 Bats Bratislava
(30)      19:40    EF7: F1 Nova Scotia Privateers–T15 Vienna Monarchs
(31)      20:30    EF8: G1 SK Lacrosse Jižní Město–T16 Goldstar Tel Aviv
(32)      21:20    Z: T17 Glasgow Clydesiders–T19 Team EuroLaxCo

PÁTEK 25. DUBNA/FRIDAY APRIL 25TH
(33)      8:00      LQF1: losEF1 LimeGreen Riggers–losEF6 Bats Bratislava
(34)      8:50      LQF2: losEF3 TJ Malešice–losEF7 Nova Scotia Privateers
(35)      9:40      LQF3: losEF4 Bundeswehr Lacrosse–losEF8 Goldstar Tel Aviv
(36)      10:30    LQF4: losEF5 London Knights–losEF2 Deutschland Adler
(37)      11:20    Z: T18 Polish Eagles–T20 LCC Wolves
(38)      12:10    X1: losLQF1 Bats Bratislava–losLQF2 TJ Malešice
(39)      13:00    W1: winLQF1 LimeGreen Riggers–winLQF2 Nova Scotia Privateers
(40)      13:50    W2: winLQF3 Goldstar Tel Aviv–winLQF4 London Knights
(41)      14:40    QF1: winEF1 Kahnawake Rapids–winEF6 Turku Titans
(42)      15:30    QF2: winEF4 Green Gaels–winEF8 SK Lacrosse Jižní Město
(43)      16:20    QF3: winEF3 LC Custodes–winEF7 Vienna Monarchs
(44)      17:10    QF4: winEF5 Megamen–winEF2 Pioneers
            18.00    Dětský camp/Children's Camp
            19.00    Galavečer lakrosu/Lacrosse Gala
            20.00    ČR/Czech Republic–All Star

 
SOBOTA 26. DUBNA/SATURDAY APRIL 26TH
(45)      8:00      X2: losLQF3 Bundeswehr Lacrosse–losLQF4 Deutschland Adler
(46)      8:45      V1: losQF1 Turku Titans–losQF3 Vienna Monarchs
(47)      9:30      V2: losQF2 SK Lacrosse Jižní Město–losQF4 Pioneers
(48)      10:15    Z: T17 Glasgow Clydesiders–T20 LCC Wolves
(49)      11:00    Z: T18 Polish Eagles–T19 Team EuroLaxCo
(50)      11:50    O 15. místo/15th Place Game: losX1 TJ Malešice–losX2  Deutschland Adler
(51)      12:40    O 13. místo/13th Place Game: winX1 Bats Bratislava–winX2 Bundeswehr Lacrosse
(52)      13:30    O 11. místo/11th Place Game: losW1 LimeGreen Riggers–losW2 London Knights
(53)      14:20    O 9. místo/9th Place Game: winW1 Nova Scotia Privateers–winW2 Goldstar Tel Aviv
(54)      15:10    O 7. místo/7th Place Game: losV1 Turku Titans–losV2 SK Lacrosse Jižní Město
(55)      16:00    SF1: winQF1 Kahnawake Rapids–winQF3 LC Custodes
(56)      17:00    SF2: winQF2 Green Gaels–winQF4 Megamen
(57)      17:50    O 5. místo/5th Place Game: winV1 Vienna Monarchs–winV2 Pioneers
            18:40    Exhibiční zápas/Exhibition Game
(58)      19:10    O 3. místo/3rd Place Game: losSF1 LC Custodes–losSF2 Megamen
(59)      20:00    Finále/Final Game: winSF1 Kahnawake Rapids–winSF2 Green Gaels
            Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
            Party


Hrací systém vč. grafického zpracování najdete zde.

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.