Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler 7:2

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler 7:2

26.4.2014

Souboj dvou německých celků ovládl Bundeswehr. Ti porazili Adler 7:2.

První polovina zápasu patřila jednoznačně Bundeswehr. Ti si hned v úvodu vytvořili územní převahu, zamkli soupeře před brankou a po dvou minutách se radovali z vedení. To si Heller vzal míček na polovině hřiště, prošel přes dva obránce a propálil gólmana.

Bundeswehr měli zápas i nadále pod kontrolou. Dlouho však vedení nedokázali zvýšit. To se povedlo až pět minut před přestávkou Wunderlichovi. A když se v rozmezí jedné minuty trefili i Lehna a Sandlein, vedl Bundeswehr už 4:0.

Adler ale do přestávky stačil snížit. Schröder deset vteřin před sirénou našel parádní přihrávkou Merjasche, ten šel sám na branku a zamířil na zadní tyč. Do přestávky se tak šlo za stavu 4:1 pro Buneswehr.

Po změně stran ale opět kralovali Bundeswehr a do 23. Minuty stačili ještě třikrát navýšit vedení. Nejprve završil hattrick Heller a další trefu přidal Sandlein. Adler dokázali tři minuty před koncem ještě snížit díky zásahu Wächtera, víc už toho ale nestihli. Německé derby tak ovládli Bundeswehr a vyhráli 7:2