Glasgow Clydesiders–LCC Wolves 8:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / Glasgow Clydesiders–LCC Wolves 8:3

26.4.2014

Radotínští Wolves nestačili na Clydesiders Glasgow a prohráli 3:8.

Zápis/Statistiky

Gólový účet dlouho drželi na nule brankáři. Oba týmy si sice vypracovaly hned několik slibných příležitostí, skvěle chytající gólmani však drželi nerozhodný stav. Skóre zápasu otevřel ve čtvrté minutě Cole, který střelou o zem poslal Clydesiders do vedení.

V šesté minutě využil nepozornosti skotské obrany Tomáš Jasek a vyrovnal. Gólová radost však Wolves vydržela pouhou půlminutu. Pak vrátil vedení na stranu Clydesiders Bouret a po něm už na rozdíl dvou gólů zvýšil Vellner.

Tři minuty před koncem prvního poločasu přidal svůj druhý gól v utkání Tomáš Jasek, ale poslední slovo měl znovu tým z Glasgowa. Minutu před přestávkou se prosadil Larson.

Vedením povzbuzení Clydesiders vlétli do druhé části jako uragán a během tří minut přidali další tři góly. Postupně se trefili Maximus, Strachan a Bouret. Pět minut před koncem se sice radotínští mladíci dočkali snížení zásluhou Davida Jaseka, ale skóre zápasu uzavřel opět Bouret. Clydesiders tak porazili Wolves 8:3.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému