Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 7:4

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 7:4

24.4.2014

Glasgow Clydesiders přehráli polské Eagles 7:4 a v miniturnaji nejslabších týmů si připsali první vítězství.

Jako první se radovali Eagles, když skóre otevřel Pernal svoji střelou o zem, ale vedení polského týmu netrvalo dlouho. Vellner napálil dělovku ke vzdálenější tyči a srovnal stav.

Na konci páté minuty Carstenovi proklouzla pod rukou soupeřova střela a Clydesiders se ujali vedení.

Minutový trest na polské straně za příliš mnoho hráčů na hřišti po několika vteřinách využil Vellner, když zamířil k bližší tyči a míček našel skulinku vedle gólmanovy výstroje.

Kontaktní gól zařídil Pellowski svojí střelou zdálky k nohám brankáře.

V šesté minutě vybojoval Vellner míček před soupeřovou bránou a z bezprostřední blízkosti zvýšil náskok Clydesiders na 4:2. Následovala minutová přesilovka Eagels. Pellowski dostal míček a nikým nebráněný neměl problém se zakončením. Krátce po něm skóroval Stypulkowski a vyrovnal.

Larson zblízka překonal polského brankáře a vrátil svému týmu vedení. O minutu později se přes obránce protlačil opět Larson a střelou do protipohybu gólmana přidal šestou branku Clydesiders.

V závěru utkání hrál polský tým v tříminutovém oslabení, během nějž ještě jednou inkasoval rukama Vellnera.