Z: Glasgow Clydesiders–Team EuroLaxCo 7:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2014 / Reportáže / Z: Glasgow Clydesiders–Team EuroLaxCo 7:0

24.4.2014

Po nepovedeném prvním poločasu se Clydesiders dali dohromady a ukázalo se, že při hře v plném počtu nad francouzským týmem jasně dominují. Vsítili sedm branek a zaznamenali druhé vítězství v miniturnaji poražených týmů.

První půle byla bez gólu, zato co do počtu vyloučení byla jedna z nejbohatších na turnaji a přispěl tomu zejména skotský celek. Nejblíže ke vstřelení branky byli Clydesiders při své přesilovce na konci periody, ale svůj tým podržel gólman Raynal.

Zbylá část tříminutového trestu se přenesla do druhého poločasu, kde již početní výhodu Clydesiders zužitkovali. Nejprve střela Boureta sklouzla po výstroji brankáře do brány, následně Strachan trefil odkrytou část brány u pravé tyče.

Třetí gól střílel již při hře pět na pět po individuální akci z úhlu Larson.

V páté minutě dostal minutový trest Labbé a Vellner okamžitě přesilovku střelou ze střední vzdálenosti využil.

Na 5:0 zvyšoval Bouret, z veliké dálky se trefil přímo do pravého horního rohu branky. Kanonáda Skotů pokračovala góly Strachana a Larsona.

Na poslední čtyři minuty si do brány Clydesiders stoupnul Halsey, který jedinou střelu na bránu Francouzů v závěrečné přesilovce týmu EuroLaxCo vykryl.