Program

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 22. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 22ND
(1)        9:00      G: Riggers (IRL) – Polish Eagles (POL)
(2)        9:50      F: Megamen (USA) – Team EuroLaxCo (FRA)
(3)        10:40    D: Regina Heat (CAN) – Istanbul Sultans (TUR)
(4)        11:30    E: Bats Bratislava (SVK – Glasgow Clydesiders (SCO)
(5)        12:20    C: London Knights (ENG) – Team Germany (GER)
(6)        13:10    B: TJ Malešice (CZE) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(7)        14:00    F: Nova Scotia Privateers (CAN) – Team EuroLaxCo (FRA)
(8)        14:50    A: Turku Titans (FIN) – Bundeswehr Lacrosse (GER)
(9)        15:40    G: Green Gaels (CAN) – Polish Eagles (POL)
(10)      16:30    E: Pioneers (CAN) – Bats Bratislava (SVK
(11)      17:20    C: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – Team Germany (GER)
(12)      18:10    F: Megamen (USA) – Nova Scotia Privateers (CAN)
            19:00    Zahajovací ceremoniál/Opening ceremony
(13)      19:40    D: Custodes (CZE) – Regina Heat (CAN)
(14)      20:30    A: Turku Titans (FIN) – Tel Aviv Lacrosse (ISR)
(15)      21:20    B: Vienna Monarchs (AUT) – TJ Malešice (CZE)

ČTVRTEK 23. DUBNA/THURSDAY APRIL 23RD
(16)      8:00      C: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – London Knights (ENG)
(17)      8:50      E: Pioneers (CAN) – Glasgow Clydesiders (SCO)
(18)      9:40      A: Tel Aviv Lacrosse (ISR) – Bundeswehr Lacrosse (GER)
(19)      10:30    D: Custodes (CZE) – Istanbul Sultans (TUR)
(20)      11:20    B: Vienna Monarchs (AUT) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(21)      12:10    G: Green Gaels (CAN) – Riggers (IRL)
(22)      13:00    EF1: Tel Aviv Lacrosse – Team Germany
(23)      13:50    EF2: Bundeswehr Lacrosse – TJ Malešice
(24)      14:40    EF3: Vienna Monarchs – Istanbul Sultans
(25)      15:30    EF4: SK Lacrosse Jižní Město  – Bats Bratislava
(26)      16:20    Y1: Glasgow Clydesiders – Team EuroLaxCo
(27)      17:10    Y2: Regina Heat – Polish Eagles
(28)      18:00    EF5: Custodes – Nova Scotia Privateers
(29)      18:50    EF6: Pioneers –Riggers
(30)      19:40    EF7: Megamen – Turku Titans
(31)      20:30    EF8: Green Gaels - London Knights
(32)      21:20    Z: Helan Gar Lacrosse – Regina Heat

PÁTEK 24. DUBNA/FRIDAY APRIL 24TH
(33)      8:00      LQF1: Team Germany–Riggers
(34)      8:50      LQF2: Vienna Monarchs–Turku Titans
(35)      9:40      LQF3: Bats Bratislava–London Knights
(36)      10:30    LQF4: Nova Scotia Privateers–TJ Malešice
(37)      11:20    Z: Regina Heat–Glasgow Clydesiders
(38)      12:10    X1: Team Germany–Turku Titans
(39)      13:00    W1: Riggers–Vienna Monarchs
(40)      13:50    W2: London Knights–TJ Malešice
(41)      14:40    QF1: Tel Aviv Lacrosse –Pioneers
(42)      15:30    QF2: SK Lacrosse Jižní Město–Green Gaels
(43)      16:20    QF3: Istanbul Sultans–Megamen
(44)      17:10    QF4: Custodes–Bundeswehr Lacrosse
            18.00    Dětský camp/Children's Camp
            19.00    Galavečer lakrosu/Lacrosse Gala
            20.00    All-Star Game Europe vs. North America

 
SOBOTA 25. DUBNA/SATURDAY APRIL 25TH
(45)      8:00      X2: Bats Bratislava–Nova Scotia Privateers
(46)      8:45      V1: Tel Aviv Lacrosse–Istanbul Sultans
(47)      9:30      V2: SK Lacrosse Jižní Město–Bundeswehr Lacrosse
(48)      10:15    O 20. místo/20th Place Game: Team EuroLaxCo–Polish Eagles
(49)      11:00    Z: Helan Gar Lacrosse–Glasgow Clydesiders
(50)      11:50    O 15. místo/15th Place Game: Team Germany–Bats Bratislava
(51)      12:40    O 13. místo/13th Place Game: Turku Titans–Nova Scotia Privateers
(52)      13:30    O 11. místo/11th Place Game: Riggers –London Knights
(53)      14:20    O 9. místo/9th Place Game: Vienna Monarchs–TJ Malešice
(54)      15:10    O 7. místo/7th Place Game: Istanbul Sultans–Bundeswehr Lacrosse
(55)      16:00    SF1: Pioneers–Megamen
(56)      17:00    SF2: Green Gaels–Custodes
(57)      17:50    O 5. místo/5th Place Game: Tel Aviv Lacrosse–SK Lacrosse Jižní Město
            18:40    Exhibiční zápas/Exhibition Game
(58)      19:10    O 3. místo/3rd Place Game: Megamen–Custodes
(59)      20:00    Finále/Final Game: Pioneers–Green Gaels
            Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
            Party


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.