Y1: Riggers - Polish Eagles 12:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2016 / Y1: Riggers - Polish Eagles 12:1

21.4.2016

Polští Eagles si nespravili reputaci ani v zápase proti týmu z dolní poloviny. Irští Riggers od úvodu utkání měli zápas jasně ve svých rukou. Již po první části bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Riggers vedli 6:1, ve druhé periodě přidali stejný počet branek a svého soka rozdrtili 12:1.

Zápis/statistiky

Po necelých třech minutách poslal Iry ze samostatného úniku do vedení Patterson. Za necelou minutu přidal z podobné situace Gibson druhou branku, čímž Riggers vykročili rázným způsobem za vítězství. Polští hráči kupili chybu za chybou. Tu další, po nedomluvě s brankářem, potrestal Polkinghorne. Festival branek pokračoval. V 7. minutě proskočil mezi dvěma protihráči Coppinger a po střele nad rameno brankáře polských Eagles se mohl radovat. Útoky polských hráčů postrádaly přesnost, zatímco Irové se lakrosem bavili.

O chvíli později dovolili polští hráči Polkinghornovi luxus v podobě tří dorážek, tu poslední už jeden z nejlepších irských hráčů využil. O minutu a půl později vymetl přesně levý horní růžek Greenway. Dvanáct vteřin před koncem první části se v přesilové hře prosadil Orel Rydzak, který vstřelil svoji druhou branku na memoriálu a je tak stále jediným střelcem polského týmu.

Druhá část začala přesnou střelou O´Gormana do levého horního růžku. Exhibice irských Riggers pokračovala a polský brankář tahal zpoza svých zad jeden míček za druhým. Postupně se trefili Dockery, podruhé v zápase O´Gorman, McLaughlin, Coppinger a McPhee. Posledně jmenovaný stanovil drtivou výhru svého týmu 12:1.

Sekce: 2016   |   Tisk   |   Poslat článek známému