2017

(29.4.2017)

(48) X1: Nova Scotia Privateers - Helan Gar Lacrosse 13:2

Nova Scotia Privateers v utkání s Helan Gar Lacrosse dokráčela k pohodlnému vítězství 13:2. Na kanadské demolici Švédů se nejvíce podepsal Drew MacDonald, který se blýskl čtyřmi góly. více

|   Sekce: 2017

(29.4.2017)

(47) Z: Nationals – London Knights 8:6

Druhý sobotní zápas ovládli hráči Nationals. Slovenský výběr si v dramatickém utkání plném zvratů nakonec poradil s London Knights 8:6. více

(29.4.2017)

(46) O 20. místo/20th Place Game: Polish Eagles – Chocolax 5:10

Program závěrečného dne 24. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského odstartoval duel mezi Polish Eagles a švýcarskými Chocolax. Souboj plný zvratů o konečné 20. místo nakonec ovládli Chocolax, kteří přestříleli Eagles 10:5. více

(28.4.2017)

(45) SF2: Turku Titans – Glasgow Clydesiders 3:5

Glasgow Clydesiders si zahrají o celkové vítězství na 24. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského. Skotský tým rozhodl o postupu do finále v semifinálové bitvě s finskými Turku Titans, které porazil 5:3. Ve finále se Clydesiders utkají s domácími LC Custodes. více

(28.4.2017)

(44) SF1: Pioneers – LC Custodes 2:5

Prvním finalistou Memoriálu Aleše Hřebeského jsou domácí LC Custodes! Radotínský tým si v dramatickém semifinále poradil s kanadskými Pioneers 5:2. Ústřední postavou zápasu byl gólman Pražanů Jakub Mareš, který skvělý výkon těsně před koncem vyšperkoval gólem přes celé hřiště. více

(28.4.2017)

(43) W2: Bundeswehr Lacrosse – Vienna Monarchs 4:2

Zápas mezi Bundeswehr Lacrosse a Vienna Monarchs nabídl množství tvrdých soubojů, gólů ale příliš k vidění nebylo. Vyrovnaný a napínavý duel nakonec ovládli Němci, kteří porazili Rakušany 4:2. více

(28.4.2017)

(42) W1: Green Gaels – Istanbul Sultans 14:3

Dalším výrazným výsledkem skončil zápas mezi favorizovaným Green Gaels a istanbulskými Sultány. Ti obdrželi druhý po sobě jdoucí obrovský debakl a druhá polovina turnaje je rozhodně nezastihla v nejlepší formě. více

(28.4.2017)

(41) QF4: SK Lacrosse Jižní Město – Glasgow Clydsiders 3:9

Jestliže předchozí čtvrtfinále nabídlo vyrovnanou podívanou, následný zápas byl jasnou záležitostí skotského Glasgow. Skotové si smlsli na dalším pražském týmu z Jižního Města, kterému udělili velký debakl v poměru 9:3. více

(28.4.2017)

(40) QF3: LC Custodes – Alberta Warriors 5:4 SN

Tohle mělo být finále! Repríze loňského zápasu o zlato i letos předvedla úchvatnou podívanou. Strhující zápas mezi domácími Custodes a kanadskou Albertou skončil, stejně jako vloni, remízou. Nyní musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byli domácí stroprocentní, kdežto hosté ani jeden ze svých dvou pokusů nevyužili a zlato z minulého ročníku neobhájí. více

(28.4.2017)

(39) QF2: Megamen – Turku Titans 4:5

Čtvrtfinále bez favorita. Tak by se dal charakterizovat zápas mezi finskými Turku Titans a americkým Megamenem. Také průběh zápasů byl více než vyrovnaný. I když se Finové brzy dostali do vedení, hráči z Bostonu dokázali vyrovnat a téměř do posledních minut se bili o postup. Těsné vedení však Finové dokázali udržet a mohli tak oslavit postup. více

(28.4.2017)

(38) QF1: Goldstar Tel Aviv – Pioneers 4:7

Izraelci z Tel Avivu sahali v prvním čtvrtfinále proti Pioneers po překvapení. S favorizovanými Kanaďany drželi krok až do samotného závěru. Zámořský celek ale ošemetnou situaci ustál a v závěrečných minutách svůj náskok navýšil na konečných 7:4 a stal se tak prvním semifinalistou Memoriálu. více

(28.4.2017)

(37) Z: London Knights – Riggers 4:9

Londýn si během dvaceti minut vybudoval dvoubrankový náskok. Vedl 4:2 a nic nenasvědčovalo tomu, že by o něj měl přijít. Jenomže lakrosaři Riggers zabrali a předvedli v závěrečné desetiminutovce uragán. A to přestože z toho tři minuty hráli v oslabení. Hlavním strůjcem obratu se stal Mike Burke, který byl u většiny gólových akcí Irů. více