2018

(25.4.2018)

(9) Silver C: Polish Eagles – Jagged Mountain 4:5

Pro americký tým Jagged Mountain se jednalo o vůbec první utkání na tomto Memoriálu. Nutno dodat, že se s polskými Eagles měli Američané daleko více starostí, než by se dalo předpokládat. V utkání dokonce prohrávali a jen díky povedené druhé půli slavili těsné vítězství 5:4. více

|   Sekce: 2018

(25.4.2018)

(8) Silver D: London Knights – Old Dogs Plzeň 8:3

Stříbrná skupina D pokračovala duelem mezi London Knights a Old Dogs Plzeň. Rytíři chtěli odčinit úvodní porážku s irskými Riggers, Západočeši zase toužili dobře vstoupit do turnaje. To se ale českému týmu nevydařilo. Utkání zvládli jednoznačně lépe Angličané, kteří slavili vítězství 8:3. více

(25.4.2018)

(7) Gold C: Turku Titans – Bundeswehr Lacrosse 9:8

V utkání mezi finskými Turku Titans a německým Bundeswehr Lacrosse se čekalo na úvodní branku pouze šestadvacet vteřin. I když se německým hráčům podařilo brzy z početní výhody snížit, Finové se pustili do velkého trháku, když postupně zvyšovali až na 5:1. Poté ale hráči ze Země tisíců jezer možná poněkud polevili a Bundeswehr dokázal dokonale umazat brankovou ztrátu a dokonce překlopit stav na svoji stranu. Zápas se ale nesl ve znamení velkých obratů. Finové, kteří ještě dvě minuty před koncem prohrávali o dvě branky, měli vynikající finiš, kdy třemi góly převážili stav na svoji stranu a oslavili tak vítězství. více

(25.4.2018)

(6) Silver A: Chocolax – Non-Olympic Athletes from Everywhere 3:8

Druhé představení mezinárodního výběru Non-Olympic Athletes from Everywhere na turnaji bylo úspěšné. I přes špatný úvod nedal švýcarskému Chocolax šanci na dobrý výsledek. Výhra 8:3 je vševypovídající. více

(25.4.2018)

(5) Silver B: Bats Bratislava DNV – LCC Wolves 5:4

Bats vybojovali vítězství až v závěrečných sekundách, kdy předvedl lakrosovou parádu Denis Engliš. Bratislavští sehráli s českými Wolves vyrovnanou partii, v níž se skóre přelévalo ze strany na stranu. Až závěrečná minuta připravila český tým o vítězství. více

(25.4.2018)

(4) Silver D: Riggers – London Knights 6:1

Duel dvou vyrovnaných týmů se změnil v exhibici jednoho muže. Těžko totiž říct, jak by to dopadlo, kdyby nehrál Mike Burke, který se postaral o všechny branky Riggers. Čtyři sám vstřelil, na dvě přihrál. více

(25.4.2018)

(3) Gold D: SK Lacrosse Jižní Město – Nova Scotia Privateers 3:6

Boxlakrosaři Jižního Města kladli kanadské Nova Scotia Privateers silný odpor, alespoň co se tvrdosti týče. Výsledkově už to bylo horší, ve vyhroceném zápasu padli 3:6, když se jim v závěru povedlo odvrátit debakl. více

(25.4.2018)

(2) Gold B: Megamen – Istanbul Sultans 8:10

Zápas dvou různých poločasů. Sultáni z Istanbulu zaskočili bostonský Megamen, který musel po většinu zápasu dotahovat. Krásná boxlakrosová podívaná nakonec vyzněla pro turecký celek. více

(25.4.2018)

(1) Silver A: TJ Malešice – Non-Olympic Athletes from Everywhere 12:2

Pražské Malešice otevřely turnaj kanonádou. Mezinárodnímu výběru Non-Olympic Athletes from Everywhere dokázaly nastřílet hned dvanáct branek, a to přestože ještě po prvních sedmi minutách svítilo na světelné tabuli bezbrankové skóre. více

(22.4.2018)

Bats proti dětské rakovině

Bats Bratislava pořádají charitativní sbírku Bats against Childen Cancer na podporu dětí trpících rakovinou. více

Autor: Ondřej Mika   |   Sekce: 2018

(21.4.2018)

Koučská a gólmanská klinika s Martym O'Neillem

V pondělí od 18.30 nabízíme všem zájemcům účast na koučské a brankářské klinice, kterou povede Marty O'Neill. Je to příležitost i pro střelce, kteří si mohou zatrénovat a něco se přiučit. Účast je bezplatná. více

(17.4.2018)

Každý gól na MAH 2018 znovu pomůže Kristýnce Kačabové

Už popáté uspořádá LCC Radotín ve spolupráci s Městskou částí Praha 16 v rámci turnaje Memoriál Aleše Hřebeského sbírku na pomoc konkrétní hendikepované osobě z Radotína. Chceme, aby každý gól udělal radost nejen tomu, kdo ho vstřelí. Princip je jednoduchý. více