(40) Green LSF2: Helan Gar lacrosse – GSI Grizzlies 4:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2019 / (40) Green LSF2: Helan Gar lacrosse – GSI Grizzlies 4:3

26.4.2019

Helan Gar slaví první vítězství na 26. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského. Švédský celek se po třech porážkách v Radotíně vydal do Černošic a změna prostředí mu očividně prospěla. Ve vyrovnaném duelu porazil GSI Grizzlies 4:3.

Výsledek/statistiky

Skóre utkání se poprvé měnilo už po půlminutě hry. Overland našel před brankou Jensena a ten pohotově poslal Grizzlies do vedení. Na další branku se čekalo hodně dlouho. Až v osmé minutě srovnal skóre po přihrávce Snydera Lesage, jenže hned po necelé minutě vrátil Medvědům vedení svou druhou trefou v utkání Jensen.

Švédově ale skvěle zvládli poslední minuty první periody a postupně dokázali skóre otočit. Nejprve se dvakrát prosadil Shenandoah a čtyři vteřiny před sirénou uzavřel skóre úvodní části na 4:2 Jalvanti. Dvougólový náskok Helan Gar se nakonec ukázal jako dostačující, v druhé části totiž Grizzlies dokázali pouze upravit na konečných 3:4.

Sekce: 2019   |   Tisk   |   Poslat článek známému