(42) Green SF1: Adler Lacrosse – Istanbul Sultans 4:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2019 / (42) Green SF1: Adler Lacrosse – Istanbul Sultans 4:3

26.4.2019

Velká přetahovaná, spousta obratů a vítězství, o kterém rozhodovaly až poslední sekundy. Německý Adler Lacrosse si gólem jednadvacet vteřin před koncem poradil s Istanbul Sultans v poměru 4:3.

Skóre třetího utkání v černošické hale se dlouho neměnilo, poprvé se sít zatřepotala až na sklonku šesté minuty. A zasloužili se o to Sultáni. Konkrétně Mergetson připravil palebnou pozici pro Olsona a ten razantní střelou propálil gólmana.

O obrat se postaral Tyacke, který svými góly orámoval poločasovou přestávku a poslal Adler do vedení. Vedení si ale Istanbul vzal zpátky po dvou slepených gólech z dvacáté a jednadvacáté minuty, kdy se nejprve prosadil Miles a posléze Leyden.

Závěr této gólové přetahované ale patřil zase německému týmu. Tři a půl minuty před koncem nejprve srovnal Karvonen po přesné přihrávce Plunketta. O definitivní tečku za vyrovnaným utkání, kterou přiřkl vítěznou radost Adleru, se postaral jednadvacet sekund před koncem Smigiel.