2019

(26.4.2019)

(33) Green QF1: SK Lacrosse Jižní Město – Adler Lacrosse 5:7

Úvodní zápas třetího dne rozhodně nebyl brankově chudý. Dalo by se říci, že se střelci probudili až po poločasové přestávce. Hráči Jižního Města v tomto časovém úseku drželi kroks německými Adler Lacrosse. Ti ale ovládli závěrečnou desetiminutovku, čímž získali skalp tohoto pražského týmu. více

|   Sekce: 2019

(25.4.2019)

(32) Play-in 4: Alberta Warriors – LCC Wolves 6:1

Poslední lístek do čtvrtfinále uzmul výběr Alberty. Kanadský celek v závěrečném klání čtvrtečního programu porazil Wolves 6:1. Radotínská Vlčata ale rozhodně nedala svou kůži zadarmo a favorizovanému soupeři dělala mnohdy velké problémy. více

(25.4.2019)

(31) Play-in 3: Glasgow Clydesiders – London Knights 5:1

Duel mezi skotskými Clydesiders a londýnskými Knights nabídl od prvních minut jednoznačnou podívanou. Skotové nastříleli pět branek, spoustu další šancí ještě nevyužili. Londýnští se čestně prosadili až v samém závěru proměněným trestným střílením, čímž pouze zmírnili svoji porážku na 1:5. více

(25.4.2019)

(30) Play-in 2: Turku Titans – Jagged Mountains 8:1

Jagged Mountains vyhráli oba své předešlé zápasy na 26. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského a bez ztráty kytičky ovládli svou základní skupinu. Jenže v souboji o čtvrtfinále s Turku Titans tvrdě narazili. Finský celek zvládl zápas dokonale takticky i střelecky a zvítězil 8:1. více

(25.4.2019)

(29) Play-in 1: Bats Bratislava DNV – Pioneers 1:11

Kanadští Pioneers zatím plují letošním Memoriálem Aleše Hřebeského bez ztráty kytičky. S impozantním skóre 18:0 naprosto opanovali svoji skupinu. Přemožitele nenašli ani v podobě bratislavských Netopýrů ze Devínské Nové Vsi, které jim sice jako první tým letos dokázali vstřelit branku, to bylo ale také jediné, čím se mohou pochlubit. Jedenáct míčků totiž skončilo za zády brankáře Sandina a také Bratislavští se tak nestali důstojným soupeřem pro tento kanadský tým. více

(25.4.2019)

(28) Play-in 8: Bundeswehr Lacrosse – GSI Grizzlies 5:0

Podle výsledku jasná záležitost. Hráči Bundeswehr se ale museli na vítězství nad Grizzlies poměrně nadřít. Do poločasu šli pouze s jednogólovým náskokem a klid získali až v druhé části utkání. Celkově nad norským mančaftem zvítězili 5:0. více

(25.4.2019)

(27) Play-in 7: TJ Malešice – Chocolax 5:4

Malešičtí byli v zápase proti švýcarskému týmu Chocolax papírovým favoritem. Jejich výhra se ale nerodila vůbec lehce. Vždyť ještě dvanáct minut před koncem zápasu prohrávali o tři branky a jen díky povedenému závěru si připsali skalp týmu ze země helvétského kříže. Rozhodující branku přidal necelé dvě minuty před koncem lídr Podroužek, který v tomto zápase nastřílel tři góly. více

(25.4.2019)

(26) Play-in 6: Riggers – SK Lacrosse Jižní Město 7:4

Jedenáct gólů a přestřelka, která nakonec vyzněla pro Irsko. Riggers po vyrovnané podívané přetlačili Jižní Město a zvítězili 7:4. více

(25.4.2019)

(25) Play-in 5: Istanbul Sultans – Moon Bears 3:6

Nováček na letošním Memoriálu Moon Bears zaskočil istanbulské Sultány, které zejména díky skvělé první části porazil 6:3. Istanbulští se brankově probrali až na začátku druhé poloviny zápasu, snížili na rozdíl jedné branky. Po vlastních chybách ale pustili do rozhodujícího náskoku, který už i přes zvýšené úsilí v závěru stáhnout nedokázali a na letošní ročník Memoriálu nebudou vzpomínat úplně v dobrém. více

(25.4.2019)

(24) Silver C: SK Lacrosse Jižní Město – London Knights 2:5

Posledním postupujícím z prvního místa základních skupin jsou London Knights. Angličané ve vyrovnaném souboji přetlačili Jižní Město a připsali si vítězství 5:2. více

(25.4.2019)

(23) Silver D: Moon Bears – Hong Kong Lacrosse 4:2

Oba soupeři předvedli ve svém úvodním zápase proti domácím mladíkům LCC Wolves velmi povedený výkon, a tak i jejich vzájemné měření sil slibovalo zajímavou podívanou. Po většinu zápasu měli hru ve svých otěžích hráči Moon Bears, jejich soupeř – asijský Hong Kong ale neskládal zbraně a stále byl prakticky na distanc. Zajímavostí jsou dvě neuznané branky Hong Kongu, které padly těsně po siréně značící konec obou poločasů. více

(25.4.2019)

(22) Gold C: TJ Malešice – Bats Bratislava DNV 4:5

Drama doslova do poslední vteřiny! Ve skupině Gold C, ve které si už ve středu zajistil vítězství tým Nova Scotia Privateers, se po čtvrtečním poledni strhla česko-slovenská bitva o druhé místo. V dramatické partii měli dlouho výsledkově navrch Malešice, jenže v posledních pěti sekundách nevídaně zápas ztratily. O vítězství Bats rozhodl v poslední sekundě utkání Casey. více