2019

(24.4.2019)

(9) Gold D: LC Custodes – Bundeswehr Lacrosse 6:5

První zápas a hned pořádná fuška. LCC Radotín ve svém úvodním zápase na domácím turnaji rozhodně nečekala snadná práce. Custodes však v dramatickém utkání gólem Knotka půl minuty před koncem vyhráli nad Bundeswehr 6:5 a slaví první body v základní skupině. více

|   Sekce: 2019

(24.4.2019)

(8) Silver A: Pioneers – Chocolax 10:0

Snadná práce! Pioneers si na úvod Memoriálu Aleše Hřebeského lehce poradili s Chocolax a švýcarský celek rozdrtili s čistým kontem 10:0. Na devastaci týmu ze země čokolády, hodinek a kapesních nožíků se hattrickem podílel Wiles. více

(24.4.2019)

(7) Silver C: Helan Går Lacrosse – London Knights 2:7

London Knights vstoupili do Memoriálu Aleše Hřebeského vítězně. Při své premiéře na 26. ročníku turnaje si poměrně v klidu došli pro vítězství nad Helan Gär. Švédský tým naopak i ve svém druhém utkání padl se shodným skóre 2:7. více

(24.4.2019)

(6) Gold B: Alberta Warriors – Istanbul Sultans 6:1

Alberta Warriors vloni získala nepopulární čtvrtou příčku, a tak byla i v tomto zápase favoritem. Od úvodního vhazování také svou dominanci prokazovala, leč v koncovce se jí až tolik nedařilo. Přesto výhra 6:1 je naprosto zasloužená. Hráči z Alberty totiž byli herně lepší v obou poločasech a naprosto po právu si tak připsali tři body. více

(24.4.2019)

(5) Gold C: Nova Scotia Privateers – TJ Malešice 10:1

Malešický tým čekal na úvod velmi silný sok. Kanaďané Nova Scotia Privateers byli vloni neúspěšným finalistou a také letos jistě pomýšlí na příčky nejvyšší. Po vyrovnané první půli potvrdili Kanaďané předpoklady a díky velice dobrému druhému poločasu porazili malešický tým rozdílem třídy 10:1. více

(24.4.2019)

(4) Silver A: Adler Lacrosse – Chocolax 5:6 SN

Lukas Heri. Tento hráč švýcarského týmu Chocolax si doslova podmanil zápas proti týmu Adler Lacrosse. Čtyřmi brankami dlouho živil naději hráčů v červených dresech na vítězství. I když Švýcaři ani jednou v zápase neprohrávali, ba co víc, většinu strávili ve vedení, nakonec se museli spokojit „jen“ s remízou. Samostatné nájezdy zvládli lépe hráči Chocolaxu, proměnili dva a stejný počet bodů si také připsali do tabulky. více

(24.4.2019)

(3) Silver D: LCC Wolves – Hong Kong Lacrosse 7:5

Proti domácím mladíkům stála v úvodu Memoriálu Aleše Hřebeského velká neznáma. Hráči Hong Kongu však v utkání prokázali, že jim lakros není cizí. I když se jim v zápase ani jednou nepodařilo jít do vedení, svoji aktivitou se dokázali prosadit a dlouho se drželi v naději na slušný výsledek, který by mohl znamenat body. Až zpřesněnou hrou ve druhé půli domácí odskočili na rozhodující náskok, který si udrželi až do závěrečného hvizdu. více

(24.4.2019)

(2) Silver B: Jagged Mountain – GSI Grizzlies 3:2 SN

Americký tým Jagged Mountain nepotvrdil při svém prvním letošním vystoupení papírové předpoklady a nadšeně bojující norský tým GSI Grizzlies v základní hrací době neporazil. Američané sice vedli o dvě branky, Norové ale stav vyrovnali a v dalším průběhu zápasu byli lepším týmem. O majiteli bonusového bodu musela rozhodnout dovednostní disciplína, díky dvěma povedeným nájezdům ji zvládli Jagged Mountain. více

(24.4.2019)

(1) Silver C: SK Lacrosse Jižní Město – Helan Går Lacrosse 7:2

Poměrně poklidný zápas se hrál v úvodu letošního Memoriálu Aleše Hřebeského. Pražské Jižní Město si v něm poradilo se švédským Helan Garem v poměru 7:2. Pražané téměř po celou dobu tohoto utkání vedli. Za hosty se dokázali prosadit pouze dva Irokézové v jejich barvách – Powless a Shenandoah. více

(26.3.2019)

Základní skupiny Memoriálu Aleše Hřebeského 2019

Šestice LCC Ants se postarala o rozlosování základních skupin Memoriálu Aleše Hřebeského více

Autor: Ondřej Mika   |   Sekce: 2019

(19.3.2019)

Losování základních skupin Memoriálu Aleše Hřebeského 2019 a nový hlavní partner turnaje

Aréna TJ Sokol Radotín bude od středy 24. 4. do soboty 27. 4. hostit 26. ročník boxlakrosového Memoriálu Aleše Hřebeského a v úterý 26. 3. se dozvíme, jaké týmy se střetnou v základních skupinách. Losování začne v 18 hodin a budete ho moci sledovat živě na YouTube kanále LCC. více