(1) A: Pioneers–Polish Eagles 15:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (1) A: Pioneers–Polish Eagles 15:0

24.4.2013

První zápas turnaje mezi kanadskými Pioneers a Eagles z Polska byl zcela v režii Kanaďanů, kteří nedali soupeři šanci ani během dvou přesilovek a vyhráli bez inkasování 15:0.

Zápis/Statistiky | Video

V prvním poločase nasázeli Pioneers za záda Zające osm branek. Z polských hráčů měl zřejmě největší šanci skórovat Jan Rydzak, ale svou střelu zamířil přímo do lakrosky kanadského gólmana.

Druhá půle nabídla Polákům hned dvě přesilové hry, nicméně Pioneers i ve čtyřech dokázali udržet míček před brankou soupeře a dokonce v oslabení zvyšovat náskok.

Ve 13. minutě se opět dostal do šance Rydzak, ale ani tentokrát mu štěstí nepřálo. Na konečných 15:0 pečetil skóre Brock Whiteley.

Sekce: Reportáže   |   Tisk   |   Poslat článek známému