(45) W1: Pioneers–LCC Wolves 9:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (45) W1: Pioneers–LCC Wolves 9:0

27.4.2013

Souboj dvou vyřazených týmů ve čtvrtfinále ovládli Pioneers. Kanadský tým si s přehledem poradili s radotínskými Wolves 9:0.

Zápis/Statistiky | Video

Pioneers se ujali vedení hned v úvodu zápasu, deset vteřin před koncem první mnuty se střelou z blízka prosadil Wilson. V polovině páté minuty po rychlém protiútoku nahrál St. Germain Taylorovi a ten sám před brankářem pohodlně zavěsil. O minutu později navíc po dalším brejku zvýšil už na 3:0 Yee. Skóre první periody pak uzavřel necelé tři minuty před přestávkou Waddington.

Wolves se sice po změně stran snažili útočit, první gól v druhé periodě ale patřil opět Piooneers. Po minutě a půl se přesnou střelou k levé tyči prosadil Frehlick.

Kanadský tým si v klidu hlídal vývoj zápasu, radotínské mladíky příliš nepouštěl do šancí a sám ještě několikrát zvýšil. V 26. minutě se trefil Whiteley, o dvě minuty po něm Williamson a silnou tříminutovku Pioneers gólově ukončil Wadidington.

Tečku za zápasem udělal půl minuty před koncem zápasu přízemní střelou Wilson. Pioneers si tedy poradili s Wolves jednoznačně 9:0.