(47) Z: Vienna Monarchs–Spartiates/Goldstar 9:1

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (47) Z: Vienna Monarchs–Spartiates/Goldstar 9:1

27.4.2013

V souboji dvou outsiderů se radovali Monarchs. Duel s francouzsko-izraelským Goldstar vyhrál celek z Vídně přesvědčivě 9:1.

Zápis/Statistiky | Video

Skóre utkání otevřel v čase 2:20 Linhart, který vymetl pravý růžek a zajistil Monarchs vedení 1:0. Vídeňský tým se však z vedení neradoval příliš dlouho. V šesté minutě se prosmýkl kolem obránce Klíma a rychlou střelou srovnal na 1:1.

Do přestávkového vedení se ale dostali znovu Monarchs. V polovině dvanácté minuty stál na konci povedené kombinace Hauer, jenž tvrdou ranou nedal brankáři šanci Raynalovi šanci – 2:1.

Ten samý hráč také otevřel skóre druhé periody, když v šestnácté minutě trefil horní růžek branky. Od té doby už tým z Vídně na hřišti absolutně vládl. Hříbal si připsal dva góly za sebou, když se trefil v 18. a 24. minutě.

A Monarchs svůj náskok v posledních čtyřech minutách utkání ještě čtyřikrát navýšili, postupně se prosadili Ronovský, Ullman, potřetí v zápase Hauer i Hříbal. Rakouský celek tyde vyhrál jednoznačně 9:1.