(48) Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 5:2

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (48) Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 5:2

27.4.2013

Utkání mezi Clydesiders a Eagles skončilo vítězstvím skotského týmu. Celek z Glasgowa si poradil s polským mančaftem v poměru 5:2.

Zápis/Statistiky | Video

Glasgow mělo v úvodu zápasu převahu vypracovalo si několik slibných příležitostí, na dobře chytajícího polského gólmana však dlouho nedokázalo najít recept. Poprvé se Clydesiders gólově prosadili až v šesté minutě, když se přesnou střelou k pravé tyči prosadil Bonnar. O necelou minutu později přidal druhý gól Vickars a zvýšil na 2:0.

Ti samí hráči se prosadili i v poslední pětiminutovce první periody a Clydesiders tak šli do přestávky za pohodlného vedení 4:0. Po přestávce se konečně trefili také Poláci. Rydzak se uvolnil, přešel přes obránce a nad ramenem gólmana snížil na 1:4. Pět minut před koncem ale vrátil čtyřgólový náskok Clydesiders nekompromisní střelou Bonnar, jenž si připsal už třetí gól v zápase.

Minutu a půl před závěrečnou sirénou se po pěkné akci prosadil Pellowski, který snížil na rozdíl tří branek. Víc už ale polský tým nestačil a s Clydesiders nakonec prohrál 2:5.