(50) O 13. místo: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava 0:4

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (50) O 13. místo: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava 0:4

27.4.2013

Třinácté místo obsadili Bets Bratislava. Slovenský výběr si v utkání o konečné umístění poradil s Jižním Městem, které ve vyrovnaném souboji porazil 4:0.

Zápis/Statistiky | Video

Bratislava vstoupila do utkání ve velkém tempu a brzy se ujala vedení. Na konci druhé minuty byl na konci kombinace Thomey, který vypálil přesně k levé tyči a zajistil svému týmu vedení. V polovině páté minuty navíc přidal druhý gól Bets Žipaj -2:0.

Jižní Město se vrhlo do útoku a snažilo se utkání vyrovnat. Naráželo však na úpornou obranu v čele s výborně chytajícím gólmanem Dobrým. Do konce první periody se naopak prosadili ještě Bets. V čase 9:12 se zblízka trefil Oulehla.

V druhé části se dlouho nemohl prosadit ani jeden z týmů. Až na konci dvacáté minuty se podruhé v utkání prosadil Žipaj a zvýšil už na 4:0. „Jižňáci“ sice potom Bats zatlačili před jejich branku, vstřelit branku se jim však nepodařilo. Bratislava Bets tedy porazila Jižní Město 4:0 a skončila na třináctém místě.