(51) O 11. místo: Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler 5:2

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (51) O 11. místo: Bundeswehr Lacrosse–Deutschland Adler 5:2

27.4.2013

Souboj dvou německých celků vyhrál Bundeswehr. V souboji o jedenácté místo porazil Adler 5:2.

Zápis/Statistiky | Video

Ve vyrovnaném utkání dlouho góly nepadaly. Jako první se trefil až na konci páté minuty Griebl, který tak poslal Bundeswer do vedení. O dvě minuty později navíc po pěkné akci přesnou střelou propálil gólmana i Heller.

V čase 7:43 navíc utekl obraně Adler i Wolter a zvýšil už na 3:0. Bundeswehr šel tedy do přestávky s pohodlným tříbrankovým náskokem.

Minutu po změně stran se poprvé dočkal i Adler. V čase 16:20 se pěkně obtočil kolem obránce Werdt a vypálil přesně k levé tyči. O šest minut později se navíc prosadil i Merjasch a snížil na 2:3.

Ve dvacáté čtvrté minutě však gólem odmítl zdramatizování zápasu svou druhou brankou Griebl a dvě minuty před koncem uzavřel zápasové skóre Donsbach. Bundeswehr tedy porazil Adler 5:2.