(7) A: Dublin Riggers–Polish Eagles 4:3

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (7) A: Dublin Riggers–Polish Eagles 4:3

24.4.2013

Zápas plný chyb a nepřesností na obou stranách nakonec nabídnul celkem napínavou podívanou. Irští Riggers měli většinu zápasu mírně navrch a polský nováček turnaje jim podlehl těsně 4:3.

Zápis/Statistiky | Video

V páté minutě otevřel skóre Greenaway a další změna skóre přišla teprve ve 13. minutě, když střílel Gee a přidal druhou branku do polské sítě. Přesilovku Orlů využil pět sekund před koncem periody Statkiewitz, který se výborně trefil až od čáry a snížil náskok Irů po první periodě na 2:1.

Srovnávací gól střílel ve třetí minuty druhé periody Jan Rydzak, jenže Gibson a Hearn vytvořili svými střelami pro Riggers dvougólový náskok. Rydzak ještě tři minuty před koncem utkání upravil skóre na 4:3, další branka už ale nepadla ani ze závěrečného polského tlaku a Dublin Riggers vítězství udrželi.