Programme 2015

PROGRAM TURNAJE/TOURNAMENT PROGRAMME

STŘEDA 22. DUBNA/WEDNESDAY APRIL 22ND
(1)        9:00      G: Riggers (IRL) – Polish Eagles (POL)
(2)        9:50      F: Megamen (USA) – Team EuroLaxCo (FRA)
(3)        10:40    D: Regina Heat (CAN) – Istanbul Sultans (TUR)
(4)        11:30    E: Bats Bratislava (SVK – Glasgow Clydesiders (SCO)
(5)        12:20    C: London Knights (ENG) – Team Germany (GER)
(6)        13:10    B: TJ Malešice (CZE) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(7)        14:00    F: Nova Scotia Privateers (CAN) – Team EuroLaxCo (FRA)
(8)        14:50    A: Turku Titans (FIN) – Bundeswehr Lacrosse (GER)
(9)        15:40    G: Green Gaels (CAN) – Polish Eagles (POL)
(10)      16:30    E: Pioneers (CAN) – Bats Bratislava (SVK
(11)      17:20    C: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – Team Germany (GER)
(12)      18:10    F: Megamen (USA) – Nova Scotia Privateers (CAN)
            19:00    Zahajovací ceremoniál/Opening ceremony
(13)      19:40    D: Custodes (CZE) – Regina Heat (CAN)
(14)      20:30    A: Turku Titans (FIN) – Tel Aviv Lacrosse (ISR)
(15)      21:20    B: Vienna Monarchs (AUT) – TJ Malešice (CZE)

ČTVRTEK 23. DUBNA/THURSDAY APRIL 23RD
(16)      8:00      C: SK Lacrosse Jižní Město (CZE) – London Knights (ENG)
(17)      8:50      E: Pioneers (CAN) – Glasgow Clydesiders (SCO)
(18)      9:40      A: Tel Aviv Lacrosse (ISR) – Bundeswehr Lacrosse (GER)
(19)      10:30    D: Custodes (CZE) – Istanbul Sultans (TUR)
(20)      11:20    B: Vienna Monarchs (AUT) – Helan Går Lacrosse (SWE)
(21)      12:10    G: Green Gaels (CAN) – Riggers (IRL)
(22)      13:00    EF1: A1 – C2
(23)      13:50    EF2: A2 – B2
(24)      14:40    EF3: B1 – D2
(25)      15:30    EF4: C1 – E2
(26)      16:20    Y1: T18 – T21
(27)      17:10    Y2: T19 – T20
(28)      18:00    EF5: D1 – F2
(29)      18:50    EF6: E1 – G2
(30)      19:40    EF7: F1 – T15
(31)      20:30    EF8: G1 – T16
(32)      21:20    Z: T17 – wY2

PÁTEK 24. DUBNA/FRIDAY APRIL 24TH
(33)      8:00      LQF1: losEF1–losEF6
(34)      8:50      LQF2: losEF3–losEF7
(35)      9:40      LQF3: losEF4–losEF8
(36)      10:30    LQF4: losEF5–losEF2
(37)      11:20    Z: wY2–wY1
(38)      12:10    X1: losLQF1–losLQF2
(39)      13:00    W1: winLQF1–winLQF2
(40)      13:50    W2: winLQF3–winLQF4
(41)      14:40    QF1: winEF1–winEF6
(42)      15:30    QF2: winEF4–winEF8
(43)      16:20    QF3: winEF3–winEF7
(44)      17:10    QF4: winEF5–winEF2
            18.00    Dětský camp/Children's Camp
            19.00    Galavečer lakrosu/Lacrosse Gala
            20.00    All-Star Game Europe vs North America

 
SOBOTA 25. DUBNA/SATURDAY APRIL 25TH
(45)      8:00      X2: losLQF3–losLQF4
(46)      8:45      V1: losQF1–losQF3
(47)      9:30      V2: losQF2–losQF4
(48)      10:15    O 20. místo/20th Place Game: losY1–losY2
(49)      11:00    Z: T17–wY1
(50)      11:50    O 15. místo/15th Place Game: losX1–losX2
(51)      12:40    O 13. místo/13th Place Game: winX1–winX2
(52)      13:30    O 11. místo/11th Place Game: losW1–losW2
(53)      14:20    O 9. místo/9th Place Game: winW1–winW2
(54)      15:10    O 7. místo/7th Place Game: losV1–losV2
(55)      16:00    SF1: winQF1–winQF3
(56)      17:00    SF2: winQF2–winQF4
(57)      17:50    O 5. místo/5th Place Game: winV1–winV2
            18:40    Exhibiční zápas/Exhibition Game
(58)      19:10    O 3. místo/3rd Place Game: losSF1–losSF2
(59)      20:00    Finále/Final Game: winSF1–winSF2
            Vyhlášení výsledků a zakončení turnaje/Award and Closing Ceremony
            Party


RSS channel  |  XML Sitemap  |  Sitemap  |  Content Management System WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.